digiKam/Виявлення облич

From KDE UserBase Wiki
Revision as of 14:19, 15 February 2021 by Yurchor (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Other languages:

Попередження

У digiKam 7 реалізовано значні удосконалення у виявленні облич — наведені нижче настанови можуть бути частково застарілими. Найсвіжіші відомості щодо виявлення облич можна знайти у нотатках щодо випуску digiKam 7


Виявлення облич у digiKam 2.0 Beta 2

Створено на основі допису у блозі Мохамеда Маліка (Mohamed Malik), 12 лютого 2011 року

Google Picasa та Apple iPhoto вже не є єдиними програмами, які здатні виявляти зображення облич на фотографіях. Тепер виявленням облич можна скористатися і у Linux. У випуску digiKam 2.0, ви можете скористатися можливостями з виявлення облич та підтримкою встановлення на основі цього виявлення міток. Автор цього допису зібрав digiKam 2.0 beta 2 і перевірив можливості нового інструмента: все працює чудово.

Нижче наведено настанови з користування цієї можливістю.

Ліворуч у головному вікні digiKam ви побачите піктограму з обличчям. Натисніть цю піктограму, у відповідь програма відкриє вікно, у якому запитає, чи слід виконати пошук облич у вашій збірці. Ви зможете вказати, у яких теках слід виконати пошук. Зразок налаштування наведено нижче.Після натискання кнопки пошуку програма покаже всі виявлені нею зображення облич. Вам залишиться лише вказати мітку, наприклад, ім’я певної особи. Після цього у списку «Люди» з’явиться пункт з відповідною назвою.Авторські права на зображення належать Мохамеду Маліку (M. Malik).


Ось і все!