digiKam/Виявлення облич

  From KDE UserBase Wiki
  This page is a translated version of the page Digikam/Face Detection and the translation is 100% complete.
  Other languages:
  Попередження
  У digiKam 7 реалізовано значні удосконалення у виявленні облич — наведені нижче настанови можуть бути частково застарілими. Найсвіжіші відомості щодо виявлення облич можна знайти у нотатках щодо випуску digiKam 7


  Виявлення облич у digiKam 2.0 Beta 2

  Створено на основі допису у блозі Мохамеда Маліка (Mohamed Malik), 12 лютого 2011 року

  Google Picasa та Apple iPhoto вже не є єдиними програмами, які здатні виявляти зображення облич на фотографіях. Тепер виявленням облич можна скористатися і у Linux. У випуску digiKam 2.0, ви можете скористатися можливостями з виявлення облич та підтримкою встановлення на основі цього виявлення міток. Автор цього допису зібрав digiKam 2.0 beta 2 і перевірив можливості нового інструмента: все працює чудово.

  Нижче наведено настанови з користування цієї можливістю.

  Ліворуч у головному вікні digiKam ви побачите піктограму з обличчям. Натисніть цю піктограму, у відповідь програма відкриє вікно, у якому запитає, чи слід виконати пошук облич у вашій збірці. Ви зможете вказати, у яких теках слід виконати пошук. Зразок налаштування наведено нижче.  Після натискання кнопки пошуку програма покаже всі виявлені нею зображення облич. Вам залишиться лише вказати мітку, наприклад, ім’я певної особи. Після цього у списку «Люди» з’явиться пункт з відповідною назвою.  Авторські права на зображення належать Мохамеду Маліку (M. Malik).


  Ось і все!