digiKam/Виявлення облич

This page is a translated version of the page Digikam/Face Detection and the translation is 100% complete.
Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎català • ‎dansk • ‎español • ‎italiano • ‎українська
Warning.png
Попередження
У digiKam 7 реалізовано значні удосконалення у виявленні облич — наведені нижче настанови можуть бути частково застарілими. Найсвіжіші відомості щодо виявлення облич можна знайти у нотатках щодо випуску digiKam 7


Виявлення облич у digiKam 2.0 Beta 2

Створено на основі допису у блозі Мохамеда Маліка (Mohamed Malik), 12 лютого 2011 року

Google Picasa та Apple iPhoto вже не є єдиними програмами, які здатні виявляти зображення облич на фотографіях. Тепер виявленням облич можна скористатися і у Linux. У випуску digiKam 2.0, ви можете скористатися можливостями з виявлення облич та підтримкою встановлення на основі цього виявлення міток. Автор цього допису зібрав digiKam 2.0 beta 2 і перевірив можливості нового інструмента: все працює чудово.

Нижче наведено настанови з користування цієї можливістю.

Ліворуч у головному вікні digiKam ви побачите піктограму з обличчям. Натисніть цю піктограму, у відповідь програма відкриє вікно, у якому запитає, чи слід виконати пошук облич у вашій збірці. Ви зможете вказати, у яких теках слід виконати пошук. Зразок налаштування наведено нижче.


Digikam faces1.jpg


Після натискання кнопки пошуку програма покаже всі виявлені нею зображення облич. Вам залишиться лише вказати мітку, наприклад, ім’я певної особи. Після цього у списку «Люди» з’явиться пункт з відповідною назвою.


Digikam faces2.jpg


Авторські права на зображення належать Мохамеду Маліку (M. Malik).


Ось і все!


This page was last edited on 15 February 2021, at 14:19. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.