KMail/FAQs Hints and Tips/uk: Difference between revisions

From KDE UserBase Wiki
(Created page with 'У пізніших версіях програми, де немає піктограм, внести зміни можна клацанням правою кнопкою миш...')
(Created page with '''Вирішення'': клацання правою кнопкою миші на заголовку вкладки <menuchoice>Список тек</menuchoice> відкриє ...')
Line 102: Line 102:
''Проблема'': ви користуєтеся '''KMail''' у KDE 4.2 або пізнішій версії програми на нетбуці. ''Підказки'' до тек закривають занадто багато назв тек.  
''Проблема'': ви користуєтеся '''KMail''' у KDE 4.2 або пізнішій версії програми на нетбуці. ''Підказки'' до тек закривають занадто багато назв тек.  


''Solution:'' Right-clicking on the header of the <menuchoice>Folder List</menuchoice> now brings up several more configuration options. One section is headed <menuchoice>Display Tooltips</menuchoice>, and the choices are <menuchoice>Always</menuchoice>, <menuchoice>When Text Obscured</menuchoice>, <menuchoice>Never</menuchoice>. <menuchoice>When Text Obscured</menuchoice> is handy for folders that have long names, so that only part of the name is displayed. Folders where you can see the full name won't pop up the tooltip.  
''Вирішення'': клацання правою кнопкою миші на заголовку вкладки <menuchoice>Список тек</menuchoice> відкриє панель з додатковими пунктами налаштування. Один з розділів має заголовок <menuchoice>Показ підказок</menuchoice>. Варіантами є <menuchoice>Завжди</menuchoice>, <menuchoice>Якщо текст приховано</menuchoice>, <menuchoice>Ніколи</menuchoice>. Пункт <menuchoice>Якщо текст приховано</menuchoice> корисний для тек з довгими назвами, якщо показано лише частину назви. Для тек, повну назву яких видно, підказку показано не буде.  
----
----
=== Un-configure KMail message list tool tips ===
=== Вимикання підказок у списку повідомлень KMail  ===


У головному вікні '''KMail''' скористайтеся пунктом меню <menuchoice>Параметри -> Налаштувати KMail -> Вигляд -> Список повідомлень</menuchoice>. Зніміть позначку з пункту <menuchoice>Загальні -> Показувати підказки для повідомлень і заголовків груп</menuchoice>.
У головному вікні '''KMail''' скористайтеся пунктом меню <menuchoice>Параметри -> Налаштувати KMail -> Вигляд -> Список повідомлень</menuchoice>. Зніміть позначку з пункту <menuchoice>Загальні -> Показувати підказки для повідомлень і заголовків груп</menuchoice>.

Revision as of 15:26, 24 September 2010

Other languages:

Можливо, про мою проблему вже відомо розробникам?

Проблема: У вас виникли проблеми з KDE-PIM, і ви хочете знати, чи не повідомляли про цю проблему раніше і чи немає вже готового вирішення. Вам хочеться дізнатися про те, як можна ознайомитися з архівами списку листування kde-pim.

Вирішення: Ви на правильному шляху. Скористайтеся архівом списку листування MARC за адресою http://lists.kde.org/?l=kdepim-users&r=1&w=2


Налаштування

Зберігання надісланих повідомлень у окремій теці

Проблема: Ви бажаєте зберігати надіслані повідомлення у окремій теці. Можливо, ви використовуєте сервер IMAP і бажаєте зберігати ваші повідомлення на стороні сервера, а не клієнта.

Вирішення: У Kontact, виберіть пункт меню Параметри -> Налаштувати KMail -> Профілі -> (Виберіть ваш профіль) -> Змінити -> Додатково -> Тека надісланої пошти


Зберігання смітника повідомлень у окремій теці

Проблема: Ви бажаєте зберігати смітник повідомлень у окремій теці. Можливо, ви використовуєте сервер IMAP і бажаєте зберігати ваші повідомлення на стороні сервера, а не клієнта.

Вирішення: У Kontact, виберіть пункт меню Параметри -> Налаштувати KMail -> Профілі -> (Виберіть ваш профіль) -> Змінити -> Додатково -> Тека смітника


Зберігання зашифрованих повідомлень у незашифрованому форматі

Проблема: Ви обмінюєтеся шифрованими повідомленнями з вашим приятелем, але бажаєте зберігати ці повідомлення незашифрованими після відкриття повідомлення.

Вирішення: Щоб зберігати нові зашифровані повідомлення у незашифрованому форматі, додайте такі рядки у файл налаштування kmailrc, розділ [Reader]:

store-displayed-messages-unencrypted=true

Ймовірно, це працюватиме лише для SMIME, але розробники вже працюють над реалізацією для OpenPgP.


Фільтрування спаму на сервері IMAP

Проблема: Ви маєте намір перейти до читання вашої пошти з сервера IMAP і бажаєте дізнатися про те, як можна здійснювати фільтрування і обробку небажаної кореспонденції (спаму)?

Вирішення: комп’ютер, на якому зберігається ваш поштовий архів, може стати вашим сервером IMAP. Вам слід налаштувати серверну програму. Однією з таких програм є Dovecot, на сторінці сервера ви можете знайти настанов, які спростять вам налаштування. Після встановлення сервера проблему фільтрування не буде знято, оскільки фільтрування варто виконувати на стороні сервера (якщо ви вкажете KMail сервер, ви побачите теки, які було створено на сервері). Знову ж таки, тут можливі варіанти, найвідомішим з яких є procmail. Докладну інформацію щодо налаштування цієї програми можна знайти у інтернеті. Там можна знайти набір «рецептів». Ось один з них:

:0
 * (^To|^CC|^List-ID): .*kde-linux
 ${MAILDIR}.INBOX.KDE-Lists.kde-users/

Якщо у вашій системі є теки maildir, кожен з рецептів слід завершувати символом «/». Якщо ваші теки зберігаються у форматі mbox, просто пропустіть «/».

Якщо ви користувалися bogofilter' у kmail, у вас вже є список слів. Ним можна скористатися і на рівні сервера, отже вам не доведеться розпочинати на порожньому місці. Вся штука у тому, що слід встановити цей список до рецептів procmail:

:0fw
 | bogofilter -e -p

 :0e
 { EXITCODE=75 HOST }

 :0:
 * ^X-Bogosity: Spam, tests=bogofilter
 ${MAILDIR}.INBOX.a-Spam/

 :0e
 { EXITCODE=75 HOST }

 :0:
 * ^X-Bogosity: Unsure, tests=bogofilter
 ${MAILDIR}.INBOX.a-Unsure/

 :0e
 { EXITCODE=75 HOST }

Зауважте, що для спаму буде використано одну поштову скриньку, і ще одну поштову скриньку для повідомлень, щодо яких немає певності. До назви було додано «a-», щоб назви скриньок було краще помітно.

Нарешті, щоб покращити швидкодію програми, час від часу віддавайте таку команду для тек небажаної та непевної кореспонденції:

/usr/share/bogofilter/contrib/trainbogo.sh -c -H /home/user/Maildir /.INBOX.bogotrain_ham/cur/ -S /home/user/Maildir/.INBOX.bogotrain_spam/cur/

(Не забудьте перевірити адресу каталогу.)

Звичайно, це не повні настанови щодо налаштування сервера, а лише нотатки щодо налаштування сервера, який працюватиме належним чином з KMail.


Вивільнення додаткового місця у вікні KMail

Проблема: Ви використовуєте KMail у KDE 4.2 або пізнішій версії на нетбуці. Новий сумарний показ залишає для роботи зовсім небагато місця.

Вирішення: у KDE 4.2 ви побачите новий набір піктограм поряд з панеллю швидкого пошуку. Ви можете скористатися ним для вибору іншої теми та іншого способу обробки. Якщо ви бажаєте змінити вигляд списку так, щоб одне поштове повідомлення використовувало один рядок замість двох рядків. Натисніть — підказка повідомить вам: Виберіть вигляд (тему) — і змініть тему на Класичну. Якщо ви бажаєте вимкнути групування за датою, змініть тип складання на Стандартний список листування. Тепер KMail виглядатиме точно так, як програма виглядала у попередніх версіях.

У KDE 4.4 і 4.5 ці параметри було пересунуто до головного меню, Перегляд -> Список повідомлень -> Тема і Перегляд -> Список повідомлень -> Складання


Вивільнення додаткового місця у вікні KMail: зменшення розміру шрифту

Проблема: місця на екрані все ще не вистачає, вам хочеться отримати більше видимих рядків шляхом зменшення розмірів шрифту, але ваші зусилля спрацьовують лише частково.

Вирішення: на сторінці Параметри -> Налаштувати KMail -> Вигляд -> Шрифти ви можете вибрати Нетиповий шрифт і змінити шрифт для кожного з компонентів списку. Тут і виявиться, що список тек і текст повідомлень використовують потрібні вам шрифти, але у списку повідомлень розмір шрифту буде завеликим.

Тепер вам слід скористатися набором нових піктограм вгорі праворуч, поряд з полем для пошуку, а саме, піктограмою — підказка повідомляє Виберіть вигляд (тему). Виберіть Налаштувати, потім вкладку Вигляд. Ви побачите список Елементи вмісту, і макет заголовків стовпчиків нижче. Вам слід натиснути кожний з заголовків стовпчиків і встановити новий нетиповий шрифт. Зрештою, список повідомлень буде показано тим самим шрифтом, що і решту текстових рядків.

У пізніших версіях програми, де немає піктограм, внести зміни можна клацанням правою кнопкою миші на заголовках списку повідомлень з вибором пункту Тема -> Налаштувати -> вкладка «Вигляд». Знову ж таки, вам слід виконати цю операцію з заголовками усіх стовпчиків.


Вимикання показу підказок до тек KMail

Проблема: ви користуєтеся KMail у KDE 4.2 або пізнішій версії програми на нетбуці. Підказки до тек закривають занадто багато назв тек.

Вирішення: клацання правою кнопкою миші на заголовку вкладки Список тек відкриє панель з додатковими пунктами налаштування. Один з розділів має заголовок Показ підказок. Варіантами є Завжди, Якщо текст приховано, Ніколи. Пункт Якщо текст приховано корисний для тек з довгими назвами, якщо показано лише частину назви. Для тек, повну назву яких видно, підказку показано не буде.


Вимикання підказок у списку повідомлень KMail

У головному вікні KMail скористайтеся пунктом меню Параметри -> Налаштувати KMail -> Вигляд -> Список повідомлень. Зніміть позначку з пункту Загальні -> Показувати підказки для повідомлень і заголовків груп.


Вилучення почергового розфарбування рядків

In System Settings -> Appearance -> Colors -> Colors, for each color set except Common Colors (which doesn't have it), change the Alternate Background to be the same as the Normal Background.

Mandriva doesn't use the name System Settings. As in KControl, the KDE 3 control centre, they name it "Configure your Desktop" to distinguish it from "Configure your Computer", a.k.a. the Mandriva Control Center (MCC). Other than this name change, the method is as described above.


Міграція

Перенесення поштового архіву та параметрів програми на інший комп’ютер (або інший обліковий запис на цьому ж комп’ютері)

Solution: The messages are typically in ~/.kde/share/apps/kmail/. For very old installations of KMail, the messages can also be in ~/Mail. Note that KMail uses hidden sub-directories inside that directory, so you need to make sure to copy hidden directories as well.

Щоб перенести параметри, вам слід скопіювати такі файли:

  • ~/.kde/share/config/kmailrc,
  • ~/.kde/share/config/mailtransports, (з часу KDE 4.0)
  • ~/.kde/share/config/emaildefaults і
  • ~/.kde/share/config/emailidentities .

Дані адресної книги, зазвичай, зберігаються у каталозі ~/.kde/share/apps/kabc/. Дані календаря — у каталозі ~/.kde/share/apps/korganizer

Зауважте, що у деяких дистрибутивах для зберігання даних налаштування KDE використовується каталог ~/.kde4, а не ~/.kde/.

From version 4.4 you may have some Akonadi-controlled entries that also need to be kept. Add to the above list -

  • Everthing under ~/.local/share/
  • Everything under ~/.config/akonadi/.
  • ~/.kde/share/config/nepomukserverrc
  • Everything under ~/.kde/share/apps/nepomuk/ (KAddressBook stores contact groups in Nepomuk.)

Якщо для перенесення даних ви маєте намір скористатися флеш-диском USB, ознайомтеся з вмістом розділу «Не можу скопіювати пошту на носій USB», наведеного нижче.


Проблема: не можу скопіювати пошту на носій USB

Symptom: You are setting up a new computer and want to transfer all your mail. You decide to copy everything to a usb stick. The job starts, then you start to get failure message,

Unable to copy ............Invalid argument

Solution: Your usb stick is (V)FAT formatted, and thus can't handle maildir folder names (nor can it handle permissions, which can cause many other problems). You have two choices. Either format your usb stick as ext2 (in which case you should be aware it can't be read on Windows OSes without installing additional software there) or create a tar file of all your mail, copy that to the stick and extract it to your new host.



Усування вад

Проблема: втрата пошти

Symptom (1): You are losing mail. One message in your Inbox had an empty subject line and the date 1st January 1970. When you clicked on it, it was empty. When you clicked on the next message that changes to the same state.

Solution to (1): This happens where there is corruption in your index files. First thing then, do notclick on any more messages.

  • With the KMail 1.10 shipped with KDE 4.1 or newer, right click on the folder and select Rebuild Index (you can do the same from the Folder menu).
  • With earlier KMail versions the process is slightly more complicated. Close KMail. In Dolphin, navigate to where your mail is stored (typically in ~/.kde/share/apps/kmail/) and look for index files associated with the affected mailbox. There will be two or three, and be easy to spot. Delete them. They will be recreated when you re-start KMail. You will have lost the mails that had disappeared, but the rest of the mail should be visible again.

You have empty 'ghost-mails' in your inbox (or other folder)

Symptom: For some reason, certain messages aren't accessible in KMail. They show up in the message list window but selecting them there results in a blank message window. I can't open them or reply to them, etc.

Вирішення: цю проблему, найімовірніше спричинено пошкодженням файлів покажчика (див. проблему «втрата пошти» вище). Отже, вам слід скористатися відповідними порадами.


Проблема: помилкове автоматичне доповнення адреси

Проблема: вами було надіслано поштове повідомлення з помилковою адресою. Тепер програма весь час пропонує цю помилкову адресу під час автоматичного доповнення правильної адреси. Помилкової адреси немає у вашій адресній книзі.

Solution: Recent addresses are actually stored in /.kde/share/config/kmailrc, but rather than risk making a mistake in a manual edit, go to KMail's Settings -> Configure KMail -> Composer and you will see a button Edit Recent Addresses


Problem: Cannot follow a link in a mail

Symptom: You have set Firefox as your default browser, but when you click a URL in KMail it loads a local temporary version of the page with broken relative links.

Solution: You should add "%u" or "%U" to the Firefox executable in the settings. If that is not present KDE assumes that the application is not capable of handling remote urls (http) and hence creates a local copy first.


Problem: You get an authentication error message

Authentication support is not compiled into kio_smtp. The message will stay in the 'outbox' folder until you either fix the problem (e.g. a broken address) or remove the message from the 'outbox' folder.

Вирішення: встановіть пакунок sasl-devel-package і перезберіть пакунок kdepimlibs. Наприклад, у SUSE пакунок називається cyrus-sasl-devel, встановити його можна командою

yast -i cyrus-sasl-devel

Після цього запустіть cmake для приготування збирання kdepimlibs, ви маєте побачити:

-- The following external packages were located on your system.
 -- This installation will have the extra features provided by these packages.
 [...]
 + cyrus-sasl

Зазвичай, від цієї проблеми страждають самозбірні дистрибутиви.


Проблема: ви не можете знайти ваші списки розповсюдження

Вирішення: див. KAddressBook


Ваші отримувачі скаржаться на те, що ви пишете повідомлення під цитованим текстом

Проблема: ваші отримувачі використовують засоби роботи з поштою, у яких повідомлення типово пишуться над цитованим текстом попередніх повідомлень. Вони скаржаться на те, що їм доводиться гортати текст вниз, щоб читати ваші відповіді. Ви, з іншого боку, пишете до списків листування, де відповіді слід писати під цитованим текстом попередніх повідомлень, щоб не порушувати природний порядок читання дискусійної гілки.

Solution: Highlight the portion of your received message to which you want to reply, before hitting the Reply icon or keyboard shortcut. The composer window that opens will quote only the section that you highlighted and your correspondents will be able to see your reply without unnecessary scrolling.



Помилка: не вдалося визначити стан ресурсу

Проблема: Під час отримання пошти ви бачите повідомлення про помилку такого змісту:

Помилка при отриманні інформації про теку.
 Неможливо визначити стан ресурсу
 Спроба отримати інформацію про стан ресурсу
 Неможливо отримати інформацію про теку INBOX.customflags.
 Відповідь сервера: Mailbox does not exist, or must be subscribed to.,
 (його назву, тип, розмір тощо) завершилася невдало.
 Технічна причина: Неможливо отримати інформацію про стан ресурсу

Причина: ви використовуєте поштовий сервер Courier IMAP.

Вирішення: якщо ви адміністратор вашого власного поштового сервера, налаштуйте іншу службу обробки пошти, наприклад, cyrus. Тут можна знайти настанови з налаштування.


Проблема: Kmail працює дуже повільно

Проблема: Kmail працює дуже повільно під час отримання вашої пошти.

Solution: It might be that the spam tool you're using is slowing down Kmail. If you used Kmail tools menu to add a spam tool and added Spam Assassin (for example) then try another one. I noticed that bogofilter is much quicker. You'll need to remove the 1st one and add the 2nd. You'll then need to train the spam tool you just added (bogofilter): KMail Anti-Spam Tools

Symptom: You just copied your mail folders from an earlier version (see "Migration" above) and now Kmail is really slow to respond shortly after it starts up, for at least several seconds with Kontact burning 100% cpu.

Solution: Work through all your saved message folders and Mark all messages as read, from either the Folder menu or right-click on the folder in the tree view side panel.

Проблема: під час надсилання повідомлень відбуваються дуже довгі затримки. На час очікування інтерфейс KMail стає недоступним.

Solution: There was a bug in the various Release Candidates for KDE SC 4.4 which caused KMail to do lengthy searches for matching addresses. Updating to the full 4.4 should cure the problem.


KMail with other desktops or applications

Problem: KMail does not start up.

Symptom: You want to start KMail from a minimal desktop environment like fvwm2. It does not start.

Причина: у вашій системі не встановлено функціональних можливостей dbus.

Вирішення: запустіть KMail за допомогою dbus-launch такою командою:

dbus-launch kmail

Як наказати Firefox використовувати KMail для адрес mailto:

Solution:

Firefox 2 - In the Firefox address bar, type

about:config

Right-click anywhere in the window and select New -> String in the first dialogue field. Type

network.protocol-handler.app.mailto

а потім

kmailservice

Закрийте вікно Firefox

Firefox 3: у меню Firefox виберіть пункт Правка -> Налаштування, перейдіть на вкладку Програми і введіть

mailto

у поле для пошуку. Виберіть у спадному меню Використовувати іншу... і вкажіть програму /usr/bin/kmailservice


Як зробити Firefox типовою програмою для перегляду сторінок інтернету

Проблема: ви бажаєте зробити так, щоб після натискання посилання у KMail сторінку було відкрито у Firefox. Зараз використовується інша програма для перегляду інтернету. Ви бажаєте змінити ситуацію.

Solution: This solution will affect all of KDE, not just KMail. Start systemsettings -> Default Applications -> Web Browser -> Open http and https URLs in the following browser -> firefox.

Якщо ви є адміністратором системи і бажаєте виконати відповідні налаштування для всіх ваших користувачів, слід виконати такі дії:

  • у SUSE Linux

у каталозі користувача додайте рядок до файла .kde4/share/config/kdeglobals

BrowserApplication[$e]=!firefox

у категорії [General]

  • для всіх інших дистрибутивів Linux:

у каталозі користувача додайте у файл .kde/share/config/kdeglobals рядок

BrowserApplication[$e]=!firefox

у категорію [General] Якщо категорії General не існує, вам слід створити цю категорію.

Крім того, ви можете скористатися скриптом з Tutorials/Modify_KDE_defaults


Керування вашим з’єднанням профілю роумінґу

Symptom: You set up a Roaming profile to access your home server while you are on the road, but it keeps trying to connect even when you are at home. Auto-connection is disabled in the setup screens.

Solution: Settings -> Configure KMail -> Accounts -> Receiving (tab) -> (select the account to exclude) -> Modify ->General (tab), uncheck Include in manual mail check. This will exclude the profile when you hit the download icon, but the profile will still be available from the drop-down list, making it easy to get your mail while away from home.

Настанови і підказки

Додавання мітки для полегшення пошуку

You must first define your tags, which is done in Settings->Configure KMail->Appearance->Message Tags. Now you will find that the (right-click) context menu, under Mark Message, offers you the choice of your defined tags.

Спостереження за гілками

If you want to follow a thread, right click and choose Mark Thread -> Watch Thread.

From this point on all messages on the thread that starts in this message will be marked as Watched.

Спостереження за вашими власними гілками:

This is useful in case you are registered to a mailing list such as [email protected] and want to filter out the threads you participate in.

Create a filter to mark all your incoming messages to a mailing list as "Watched"

Щоб створити фільтру, скористайтеся пунктом меню Параметри -> Налаштувати фільтри

  • select Match all of the following
  • Add the conditions:
    • From -> Contains -> yourmail@maildomain [1]
    • List-Id -> Contains listID [2]

[1]replace yourmail@maildomain with your outgoing mail address

[2]replace listID with a specific mailing list id e.g (<kdepim-users.kde.org>) or just a '.' to include outgoing mail to all mailing list with '.' in their id (basically all).

  • Under Filter Actions choose Mark As -> Watched.

In the Advanced tab

  • Uncheck if this filter matches, stop processing here.

so that other filters such as sorting the incoming messages from the mailing list to sub-folders would execute.

  • Place that filter before other filters that may stop the filtering process,

or simply put it first. (changing the filters order is done using the two arrows up and down, under the available filters list)

Налаштування виявлення повідомлень списків листування

Перейдіть до теки, де зберігаються повідомлення з вашого списку листування, наприклад, (Локальні теки/KDE-PIM-USERS) і натисніть клавішу S або скористайтеся пунктом меню Правка -> Знайти повідомлення.

  • Select Match all of the following[3]
  • Add the condition: Message Status -> is -> Watched
  • Give the search an informative name (Search folder name) like KDE-PIM-USERS-Watched
  • Make the search. After it is done you can close the search window.

Now whenever you start a thread or participate in one, it is Watched.

[3] Не забудьте позначити пункт Включити підтеки.

Переклад повідомлень електронної пошти

Проблема: ви отримуєте пошту декількома мовами і бажаєте мати переклад без додаткових зусиль з копіювання тексту з повідомлень і вставлення тексту у поля веб-форми для перекладу.

Вирішення: скористайтеся зовнішньою програмою для перекладу ваших повідомлень і показу перекладеного тексту.

Покрокова інструкція

Попередження

Наведені настанови було перевірено на дуже обмеженій кількості систем, вам слід використовувати ці настанови з осторогою.


  • Prerequisites, make sure you have those before starting
    • libtranslate
    • perl
    • perl module Email::MIME
    • kmail
  • Setting up a pipe filter
    • In Kmail go to Settings -> Configure filters
      • create a new filter and name it Translate
      • add a Filter Criteria that would be always true (e.g Subject -> Does not equal -> "321546543"
      • add a Filter Action Pipe Through
        ~/bin/mail_translate.pl
      • open the Advanced tab and un-check everything except for Add this filter to the Apply Filter menu, you can also set a shortcut and an icon here.
  • Putting the script in place and configuring it
    • save the following script to a file named mail_translate.pl and put it in your ~/bin directory.
#!/usr/bin/perl

use Email::MIME;

my $from_language = 'en';
my $to_language = 'uk';
my $translation_command = "translate ";
my $languages_pair = "-f $from_language -t $to_language";
my $line;
my $message='';

while ($line=<>)
{
    $message.=$line;
}

my $email = Email::MIME->new($message);
my @parts = $email->parts;
my $separator = `echo "translation" | $translation_command -f en -t "$to_language" -`;
chop $separator;
rec_parts ($email,@parts);

sub rec_parts
{
    my $parent = $_[0];
    my @parts = $_[1];
    for $part(@parts)
    {
	my @sub_parts = $part->parts;
	if (@sub_parts > 1)
	{
	    rec_parts ($part,@sub_parts);
	}
	my $type=$part->content_type;
	if (( $part->content_type =~ m[text/plain]gi )||( $part->content_type eq ''))
	{
	    my $body = $part->body;
	    
	    $body=~s/['"`]*//g;
	    my $translation_body=`echo "$body" | $translation_command $languages_pair -`;
	    $translation_body=~s/['"`]*//g;
	    my $msg=$body."\n\n---"."$separator"."---\n\n".$translation_body;
	    `kdialog --title "$separator" --msgbox "$msg"`;
	}
    }
}
print $email->as_string;
  • Make the script executable using
    $chmod a+x ~/bin/mail_translate.pl
  • Configuring the script to suit your needs.
    • Currently the script will translate from English (en) to Hebrew (he), you probably need another type of translation. to change that settings look inside the script for the phrase $from_language = 'en' and $to_language = 'he' and replace the 'en' and 'he' parts with the combination you need, if you are not sure, a full list of language codes is available from the ISO 639-2 list.
    • Testing
      • before charging innocent E-Mails and translating them first try that on something you don't mind to lose, look in your trash or spam folder. right click on any translatable item Apply Filter -> Filter Translate A dialog box should pop-up with the original message followed by it's translation.
    • Troubleshooting
      • If the script is not working you can test it outside of KMail to narrow down the responsible component. save a mail message as 1.mbox file and run in the terminal
        $~/bin/mail_translate.pl < 1.mbox > 2.mbox

If the output file 2.mbox is not the same as 1.mbox then there is a problem in the script and it shouldn't be used.

Зауваження

За допомогою цього скрипту можна перекласти лише текстові частини повідомлення електронної пошти, а не форматованих частин повідомлення (HTML).