Kdenlive/Підручник/Переходи із діями з прозорістю

  From KDE UserBase Wiki
  Revision as of 10:52, 12 July 2019 by Yurchor (talk | contribs) (Created page with "На зеленому кліпі є прямокутна прозора форма із мінімумом = 0 і максимумом =1000. Це означає, що клі...")
  (diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
  Other languages:

  Переходи із діями з прозорістю

  Переходи addition, addition_alpha, alphaatop, alphain, alphaout, alpha over та alphaxor усі використовують дії з прозорістю між двома доріжками відео. Такі переходи працюватимуть, лише якщо у даних доріжок відео є дані щодо каналу прозорості.

  Дані альфа-каналу (каналу прозорості) надаються одним із ефектів обробки прозорості. Ці дані альфа-каналу описують, які ділянки відеодоріжки є прозорими і наскільки прозорими вони мають бути. Доки ви не визначите якісь дані альфа-каналу за допомогою ефекту керування прозорістю, зміни у параметрах переходу із діями з прозорістю не матимуть жодного видимого результату.

  Переходи із діями з прозорістю визначають, як дані двох різних каналів прозорості має бути поєднано для отримання остаточного зображення. Дії реалізовано за описом на сторінці Вікіпедії щодо альфа-композиції.

  У наведених нижче прикладах у жовтому кліпі маємо трикутну прозору форму зі значеннями мінімум = 0 і максимум =618. Це відповідає непрозорості у 0% поза трикутником і непрозорості у 61,8% всередині трикутника. Це означає, що альфа-канал жовтої доріжки визначає показ будь-якої частини нижнього кліпу поза трикутником і показ 38,2% зображення нижнього кліпу всередині трикутника.

  На зеленому кліпі є прямокутна прозора форма із мінімумом = 0 і максимумом =1000. Це означає, що кліп є на 100% прозорим поза прямокутником і на 0% прозорим всередині прямокутника.

  
  

  alphaxor

  
  

  alphaout

  alphain

  alphaatop

  alpha over