Kdenlive/Підручник/Переходи із діями з прозорістю

This page is a translated version of the page Kdenlive/Manual/alpha operation transitions and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎українська • ‎中文(简体)‎

Переходи із діями з прозорістю

Переходи addition, addition_alpha, alphaatop, alphain, alphaout, alpha over та alphaxor усі використовують дії з прозорістю між двома доріжками відео. Такі переходи працюватимуть, лише якщо у даних доріжок відео є дані щодо каналу прозорості.

Дані альфа-каналу (каналу прозорості) надаються одним із ефектів обробки прозорості. Ці дані альфа-каналу описують, які ділянки відеодоріжки є прозорими і наскільки прозорими вони мають бути. Доки ви не визначите якісь дані альфа-каналу за допомогою ефекту керування прозорістю, зміни у параметрах переходу із діями з прозорістю не матимуть жодного видимого результату.

Переходи із діями з прозорістю визначають, як дані двох різних каналів прозорості має бути поєднано для отримання остаточного зображення. Дії реалізовано за описом на сторінці Вікіпедії щодо альфа-композиції.

У наведених нижче прикладах у жовтому кліпі маємо трикутну прозору форму зі значеннями мінімум = 0 і максимум =618. Це відповідає непрозорості у 0% поза трикутником і непрозорості у 61,8% всередині трикутника. Це означає, що альфа-канал жовтої доріжки визначає показ будь-якої частини нижнього кліпу поза трикутником і показ 38,2% зображення нижнього кліпу всередині трикутника.

На зеленому кліпі є прямокутна прозора форма із мінімумом = 0 і максимумом =1000. Це означає, що кліп є на 100% прозорим поза прямокутником і на 0% прозорим всередині прямокутника.

Kdenlive Alphaxor.png

alphaxor

Kdenlive Alphaout.png

alphaout

Kdenlive Alphaain.png

alphain

Kdenlive Alphaatop.png

alphaatop

Kdenlive Alpha over.png

alpha over


This page was last edited on 12 July 2019, at 10:52. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.