Робота з Календарем Google

  From KDE UserBase Wiki
  Revision as of 17:37, 20 September 2013 by Yurchor (talk | contribs)
  (diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
  Other languages:

  Попередження

  Ці настанови вже не є необхідними, оскільки ресурс календаря Google постачається разом з KDE. Більше немає потреби у використанні DAV. Просто виберіть у KOrganizer пункт меню Параметри->Загальне->Календарі і виконайте фільтрування за ключем «google»,


  Зауваження

  З метою демонстрації ми використаємо у цьому підручнику обліковий запис Google з назвою [email protected]


  Вступ

  Інтеграція Календаря Google з Kontact за допомогою ресурсу DAV

  Щоб синхронізувати Календар Google з календарем Kontact, спочатку відкрийте сторінку Календар у Kontact: достатньо вибрати відповідний пункт на лівій панелі програми. Далі, відкрийте вікно налаштувань за допомогою пункту меню Параметри -> Налаштувати календар.

  Виберіть вкладку Календарі на сторінці Загальні, щоб приготувати програму до додавання Календаря Google. Далі, виберіть пункт Ресурс групової роботи DAV (можливо, цей ресурс слід спочатку додати за допомогою натискання кнопки Додати... і вибору відповідного пункту у списку). Після цього натисніть кнопку Скасувати у відповідь на показ програмою діалогового вікна з запитом щодо ведення реєстраційних даних на сервері групової роботи.

  Програма відкриє ще одне вікно, у якому ви зможете вказати адресу вашого ресурсу Календаря Google. На панелі Налаштування сервера натисніть кнопку Додати. У відповідь програма відкриє останнє вікно. У ньому вам слід переконатися, що у полі Протокол доступу до віддаленого календаря вибрано варіант CalDAV.

  Віддалена адреса має такий формат: https://www.google.com/calendar/dav/Ідентифікатор календаря Google/events/

  Для вашого основного календаря значенням Ідентифікатора календаря Google буде назва вашого облікового запису Google (адреса на Gmail). Виберіть варіант Спеціальні реєстраційні дані. У полі Користувач знову вкажіть назву вашого облікового запису Google, а у полі Пароль — пароль до вашого облікового запису Google.

  Після введення цих даних натискання кнопки Отримати уможливить синхронізацію даних Kontact з Google і виявлення вашого календаря. Тепер пункт вашого календаря має з’явитися у списку Виявлені збірки.

  Натисніть кнопку Гаразд і дозвольте інтеграцію з Торбинкою паролів KDE за варіантом Завжди (для зручності). Щоб додати інші календарі, просто натисніть кнопку Додати і повторіть процедуру, викладену вище.

  Зауваження

  Для інших календарів ідентифікатори можна визначити натисканням кнопки зі стрілкою вниз і вибором пункту Параметри календаря на www.google.com/calendar.


  Натисніть кнопку Гаразд, щоб завершити додавання Календаря Google і розпочати синхронізацію даних з Kontact. У нижньому списку календарів позначте пункт з вашою адресою Gmail, щоб увімкнути показ даних календаря. Для оновлення списку подій достатньо буде натиснути клавішу F5.

  Анімована демонстрація у форматі GIF

  Зауваження

  У цій анімованій демонстрації у форматі GIF відтворено кроки налаштовування синхронізації даних календаря з Google.  Вітаємо, налаштовування інтеграції Календаря Google з Kontact завершено!