Amarok/Manual/Playlist/QueueManager

This page is a translated version of the page Amarok/Manual/Playlist/QueueManager and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎dansk • ‎polski • ‎português do Brasil • ‎čeština

Správce řady

Skladby jsou nahrány v seznamu skladeb. Při normálním postupu přehrávání skladeb, když píseň skončí, další přehrávaná je hned pod tou právě přehranou. Řada je jednou cestou ke změně pořadí, ve kterém jsou písně přehrávány.

Jak vytvořit řadu

Řadu je velice snadné udělat; stačí, když vyberete jednu nebo více skladeb a přesunete je doprostřed Amaroku, na vyskakovací kapátko, nebo klepnout pravým tlačítkem myši a vybrat v nabídce zařazení skladby.

Když vybíráte nebo přidáváte písně do řady, každá dostává číslo. Číslo ukazuje pořadí, ve kterém se písně budou přehrávat.

Příklad
Nejprve vyberte skladbuPotom klepněte pravým tlačítkem myši kvůli vyvolání nabídky souvisejících činnostíNebo skladbu zařaďte jejím přetažením na kapátkoZařazené skladby v seznamu skladeb

Jak upravit řadu

Pokud v řadě hodláte provést nějaké změny, použijte editor řady. Editor řady spustíte přes nabídku v Seznam skladeb -> Upravit řadu.

Editor řady
Amarok2.4QueueEditor.png
Tlačítko Popis
Icon-go-up.png Posunout vybranou skladbu v seznamu nahoru.
Icon-go-down.png Posunout vybranou skladbu v seznamu dolů.
Icon-list-remove.png Odstranit vybranou píseň z řady.
Icon-edit-clear-list.png Odstranit všechny písně z řady.This page was last edited on 31 August 2013, at 10:22. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.