Amarok/Manual/Playlist/QueueManager

This page is a translated version of the page Amarok/Manual/Playlist/QueueManager and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎dansk • ‎polski • ‎português do Brasil • ‎čeština

Menedżer kolejki

Piosenki są wczytane do Listy odtwarzania. Normalnie przełączanie utworów działa tak, że kiedy jedna piosenka się skończy, odtwarzana jest następna na liście. Kolejka jest jednym ze sposobów na zmianę kolejności odtwarzania piosenek.

Jak utworzyć kolejkę

Stworzenie Kolejki jest bardzo proste, wystarczy wybrać jedną lub więcej piosenek i przeciągnąć je wewnątrz Amarok do Pop-Up Dropper (PUD) lub kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać do Umieść w kolejce.

Jak już wybierzesz i dodasz utwory do Kolejki każda z nich otrzyma numer. Numer ten oznacza kolejność w jakiej piosenki będą odtwarzane.

Przykład
Najpierw wybierz piosenkęPotem kliknij prawym przyciskiem myszy aby rozwinąć menu kontekstoweLub stwórz kolejkę przeciągając utwory do PUDUwory w kolejce na playliście

Jak edytować kolejkę

Jeśli chcesz wprowadzić jakiekolwiek zmiany w Kolejce możesz użyć do tego Edytora Kolejki. Uruchom Edytor Kolejki za pomocą menu Lista odtwarzania -> Edytuj kolejkę.

Edytor kolejki
Amarok2.8-Queue editor-pl.png
Przycisk Opis
Icon-go-up.png Przenosi utwór na liście pozycję wyżej.
Icon-go-down.png Przenosi utwór na liście pozycję niżej.
Icon-list-remove.png Usuwa zaznaczony element z Kolejki.
Icon-edit-clear-list.png Usuwa wszystkie utwory z Kolejki.This page was last edited on 30 May 2015, at 20:57. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.