Amarok/Manual/References/MenuAndCommandReference/ViewMenu

This page is a translated version of the page Amarok/Manual/References/MenuAndCommandReference/ViewMenu and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎dansk • ‎polski • ‎português do Brasil • ‎čeština

Nabídka Pohled

Tato hlavní nabídka obsahuje volby pro upravení rozvržení Amaroku, a zaškrtávací políčko pro uzamknutí nastavení. Toto uzamknutí použijte, abyste zabránil jakýmkoli náhodným změnám v rozvržení okna Amaroku.

Nabídka Pohled

Změna nástrojového pruhu Amaroku

V této nabídce jsou i dvě kulatá přepínací tlačítka, která se používají kvůli volbě, který nástrojový pruh Amarok použije. Základní nástrojový pruh má větší výšku a lehce odlišné ovládání, než jaké má štíhlý nástrojový pruh. Základní nástrojový pruh obsahuje dvě hlavní ovládací tlačítka: Přehrát / Pozastavit a tlačítko pro ovládání hlasitosti. Také zobrazuje název nynějšího souboru a posuvný ukazatel, kterým se ukazuje, jakož i mění poloha přehrávání. Více o nástrojovém pruhu.

Základní nástrojový pruh
Štíhlý nástrojový pruh

Rozvržení okna Amaroku

Pokud je zrušeno zaškrtnutí pro zamknutí rozvržení, lze přepínat karty pro hudební zdroje, hudební souvislosti a seznamy skladeb a je možné vytvářet mnoho odlišných rozvržení, jak je to ukázáno níže:

Amarok layout11.png
Amarok layout26.png
Amarok layout28.png
Amarok layout22.png
Amarok layout27.png
Amarok layout25.png
Amarok layout23.png
Amarok layout24.png
Amarok 2.6 layout.pngThis page was last edited on 31 August 2013, at 14:09. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.