digiKam/Додавання рамок до ваших фотографій

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Digikam/Adding Borders To Your Photos and the translation is 100% complete.
Other languages:

Зауваження

Створено на основі допису з блогу Мохамеда Маліка (Mohamed Malik) від 7 березня 2011 року. Ці настанови було оновлено на основі найсвіжішої версії digiKam у січні 2019 року.


Багатьом подобається додавати рамки до фотографій, оскільки такі рамки роблять зображення привабливішим і унікальнішим. У digiKam ви зможете дуже просто додати рамку до ваших фотографій.

У digiKam передбачено два способи додавання рамки до зображень.

Перший спосіб (одна фотографія)

Позначте фотографію, до якої ви бажаєте додати рамку і натисніть клавішу F4. У відповідь буде відкрито вікно редактора. Скористайтеся пунктом меню Декорування -> Додати рамку.

Ви побачите панель з декількома пунктами налаштування.

Одним з пунктів буде Суцільною лінією. Якщо ви виберете цей пункт, ви зможете вказати колір за допомогою KColorChooser.

Після визначення кольору натисніть кнопку Гаразд.

Якщо ви надаєте перевагу використанню текстур на рамці, ви можете вибрати текстуру з відповідного спадного меню, у якому доволі багато пунктів.


Список текстур


Якщо ви скористаєтеся цим варіантом, ви зможете вибрати перший колір і другий колір. Перший колір — колір, який буде використано для внутрішньої частини, а другий колір — колір зовнішньої частини. Ось відповідний знімок вікна:


Декоративна рамка

Після визначення належних значень параметрів натисніть кнопку Гаразд.

Другий спосіб (пакетне оновлення)

Перший спосіб корисний, якщо ви хочете виконати тестування можливості і вибрати рамку, яка подобається вам найбільше. Якщо ж у вас багато зображень, до яких слід додати рамку, краще скористатися інструментом керування чергою пакетної обробки. Позначте всі зображення, до яких слід додати рамки і натисніть клавішу Ctrl + B. У відповідь буде відкрито вікно керування чергою обробки.

Перетягніть пункт Додати рамку до списку призначених інструментів, вкажіть ваші налаштування і виберіть теку призначення, а потім натисніть кнопку Виконати (Ctrl + P).

Нижче наведено зразок знімка вікна: