digiKam/Ефекти

This page is a translated version of the page Digikam/Effects and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎català • ‎dansk • ‎italiano • ‎українська

Застосування ефектів обробки до зображень за допомогою digiKam

Створено на основі допису у блозі Мохамеда Маліка (Mohamed Malik), 19 лютого 2011 року

Програма digiKam здатна виконувати пакетне застосування ефектів зображень. Для виконання такої пакетної обробки відкрийте меню Інструменти і виберіть у ньому пункт Ефекти зображень.


Digikam Screenshot-21 uk.png


У вікні, яке буде відкрито, ви зможете вибрати ефект, наприклад у наведеному вище вікні вибрано ефект Барельєф, але ви можете скористатися будь-яким з багатьох ефектів зі списку. На наведеному нижче знімку показано декілька ефектів, які може бути застосовано.


Digikam Screenshot-31 uk.png


Виберіть якийсь з ефектів у списку. Якщо ви бажаєте змінити параметри застосування ефекту, натисніть кнопку Параметри. Для нашого прикладу ми вибрали ефект Малювання пензлем. Після вибору ефекту та значень його параметрів натисніть кнопку Перегляд, і ви зможете ознайомитися з можливим результатом застосування ефекту до вашого зображення. Приклад наведено на знімку вікна нижче. Якщо ви позначите пункт Вилучати початкове, початкові файли зображень буде вилучено. Якщо ви не впевнені у своїх діях, не позначайте цей пункт, оскільки digiKam просто створить нові файли, а ваші початкові файли залишаться незмінними.


Digikam Screenshot-4 uk.png

This page was last edited on 8 March 2012, at 15:18. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.