digiKam/Еталонні криві Photoshop

This page is a translated version of the page Digikam/Photoshop Preset Curves and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎català • ‎dansk • ‎українська

Використання еталонних кривих Adobe Photoshop у digiKam

Створено на основі допису у блозі Дмітрія Попова (Dmitri Popov), 17 грудня 2012 року

Хоча digiKam не може працювати з наборами еталонних кривих Adobe Photoshop безпосередньо, у програмі передбачено підтримку кривих у сумісному з GIMP форматі CRV. Отже, якщо ви хочете скористатися еталонними кривими Adobe Photoshop у digiKam, вам слід спочатку перетворити дані на дані у форматі .crv. У цьому вам допоможе скрипт мовою Python, acv2gimp.py. Перш ніж користуватися цим скриптом, переконайтеся, що у вашій системі встановлено інтерпретатор Python. Далі, скористайтеся командою chmod +x acv2gimp.py, щоб зробити цей скрипт виконуваним. Після цього можна перетворювати набори кривих за допомогою команди, у якій після ./acv2gimp.py слід вписати назву файла у форматі ACV:

./acv2gimp.py набір_кривих.acv

Типово, файл з перетвореними даними матиме ту саму назву, що і початковий файл (тобто з файла набір_еталонних_кривих.acv вийде файл набір_еталонних_кривих), але ви можете скористатися параметром -o, щоб визначити іншу назву:

./acv2gimp.py -o перетворений_набір_кривих.crv набір_кривих.acv

Щоб завантажити перетворений набір кривих у digiKam, відкрийте фотографію для редагування і виберіть пункт меню Кольори -> Коригування кривих. Натисніть кнопку Завантажити і виберіть файл з перетвореними даними.


This page was last edited on 24 December 2012, at 13:50. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.