digiKam/Еталонні криві Photoshop

  From KDE UserBase Wiki
  This page is a translated version of the page Digikam/Photoshop Preset Curves and the translation is 100% complete.
  Other languages:

  Використання еталонних кривих Adobe Photoshop у digiKam

  Створено на основі допису у блозі Дмітрія Попова (Dmitri Popov), 17 грудня 2012 року

  Хоча digiKam не може працювати з наборами еталонних кривих Adobe Photoshop безпосередньо, у програмі передбачено підтримку кривих у сумісному з GIMP форматі CRV. Отже, якщо ви хочете скористатися еталонними кривими Adobe Photoshop у digiKam, вам слід спочатку перетворити дані на дані у форматі .crv. У цьому вам допоможе скрипт мовою Python, acv2gimp.py. Перш ніж користуватися цим скриптом, переконайтеся, що у вашій системі встановлено інтерпретатор Python. Далі, скористайтеся командою chmod +x acv2gimp.py, щоб зробити цей скрипт виконуваним. Після цього можна перетворювати набори кривих за допомогою команди, у якій після ./acv2gimp.py слід вписати назву файла у форматі ACV:

  ./acv2gimp.py набір_кривих.acv

  Типово, файл з перетвореними даними матиме ту саму назву, що і початковий файл (тобто з файла набір_еталонних_кривих.acv вийде файл набір_еталонних_кривих), але ви можете скористатися параметром -o, щоб визначити іншу назву:

  ./acv2gimp.py -o перетворений_набір_кривих.crv набір_кривих.acv

  Щоб завантажити перетворений набір кривих у digiKam, відкрийте фотографію для редагування і виберіть пункт меню Кольори -> Коригування кривих. Натисніть кнопку Завантажити і виберіть файл з перетвореними даними.