digiKam/Кероване знімання

This page is a translated version of the page Digikam/Tethered Shooting and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎català • ‎dansk • ‎українська

Кероване знімання за допомогою digiKam

Створено на основі допису у блозі Дмітрія Попова, 12 березня 2012 року

Хоча digiKam і не призначено для керованого знімання, ви можете скористатися інтерфейсом Імпортування програми для того, щоб наказати з’єднаному з комп’ютером фотоапарату створити знімок та отримати його дані на комп’ютер. Ця функціональна можливість пригодиться, якщо ви хочете отримати попередні версії зображень негайно і на великому екрані.


Digikam capture.png


Щоб скористатися цією можливістю, з’єднайте фотоапарат з комп’ютером, запустіть digiKam і увімкніть фотоапарат. У digiKam виберіть пункт меню Імпорт → Фотоапарати, у підменю виберіть пункт вашого фотоапарата. Наказати фотоапарату зробити знімок можна за допомогою кнопки Захопити. Втім, слід пам’ятати про декілька речей. digiKam не здатен керувати параметрами роботи фотоапарата (режимому знімання, діафрагмою, швидкістю затвора тощо), отже перед захопленням зображень слід все налаштувати. Знімки, захоплені за допомогою інтерфейсу Імпортування не зберігатимуться на картці пам’яті фотоапарата, отже не забудьте імпортувати ці знімки до digiKam перед тим, як ви від’єднаєте і вимкнете фотоапарат.


This page was last edited on 26 March 2012, at 12:12. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.