Перегляд телебачення у Kaffeine

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Kaffeine-TV and the translation is 100% complete.
Other languages:


Kaffeine — програвач з найширшими мультимедійними можливостями. Однією з його можливостей, яких не знайти у багатьох інших програвачах, є можливість перегляду програм цифрового телебачення на вашому персональному комп’ютері, обладнаному відповідною карткою телевізійного тюнера.


Налаштування

Kaffeine визначає встановлення відповідного тюнера автоматично. Після визначення ви побачите відповідний пункт після вибору пункту меню DVB -> Налаштувати DVB, у розділі налаштування з назвою Пристрій DVB. Крім того, за допомогою цього діалогового вікна параметрів ви можете вибрати джерело (трансмітер) вашого сигналу DVB. У Kaffeine передбачено базу даних для декількох сотень ефірного та супутникового телебачення. Передбачено також пункт АВТО. Якщо вашою карткою підтримується ця можливість, вам не потрібно знати назву вашого джерела сигналу.Після перевірки того, чи розпізнано вашу картку тюнера і джерело пошуку каналів, перейдіть до діалогового вікна каналів (DVB -> Канали у головному меню Kaffeine). У цьому вікні ви побачите дуже помітку кнопку Почати сканування. Натискання цієї кнопки призведе до виконання пошуку каналів. Список каналів буде наведено у правій частині діалогового вікна (позначено «Знайдено»). У списку буде наведено пункти телевізійних та радіотрансляцій. Найпростішим способом почати перегляд є натискання послідовно кнопок Вибрати все і Додати вибрані. Всі знайдені канали буде пересунуто у ліву частину діалогового вікна (підпис «Канали»).Ось і все, — ви налаштували вашу систему і можете почати дивитися програми і слухати радіо.


Користування

Щоб почати перегляд, поверніться до початкового вікна і натисніть велику піктограму цифрового телебачення. Створений вами раніше список каналів буде відкрито у лівій панелі. Подвійне клацання на пункті каналу у цьому списку відкриє відповідний пункт і розпочне відтворення на правій панелі. Одинарне клацання на пункті каналу відкриє панель попереднього перегляду програми, яка зараз демонструється на відповідному каналі.