Kdenlive/Підручник/Меню «Зміни»/Знайти

This page is a translated version of the page Kdenlive/Manual/Edit Menu/Find and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎dansk • ‎français • ‎português do Brasil • ‎Ελληνικά • ‎русский • ‎українська

Меню «Зміни» — Знайти

Цією можливістю можна скористатися для швидкого визначення місця кліпу або кліпів на монтажному столі. Програма при цьому має працювати у режимі Монітор проєкту. Виберіть пункт меню Зміни->Знайти (або скористайтеся типовим клавіатурним скороченням /), щоб увімкнути режим інтерактивного пошуку при введенні на період у приблизно 5 секунд. Паралельно із введенням тексту критерію пошуку відбуватиметься пошук за будь-якою частиною назви кліпу, відповідно до введених вами символів. Наприклад, на наведеному нижче знімку при введенні «0» курсор монтажного столу було пересунуто на перший кліп, оскільки у його назві є цифра «0». Після введення «00» курсор не пересунеться, оскільки відповідність кліпу не зміниться. Втім, якщо ви введете «005», курсор перескочить до кліпу, назва якого міститиме ці три символи. Результати пошуку буде показано у лівому куті смужки стану. Якщо ви призупините набирання критерію пошуку більше, ніж на п'ять секунд, інтерактивний пошук буде припинено. Див. Знайти далі, щоб дізнатися про те, як шукати додаткові записи у списку відповідних до критерію пошуку кліпів.


Kdenlive Edit find.png


Крім того, у верхній частині панелі контейнера проєкту є поле для введення тексту. Якщо ви наберете частину назви кліпу у цьому полі, вміст списку кліпів буде фільтровано відповідно до введеного тексту.

Clip filter uk.png

Ця можливість фільтрування кліпів є незалежною від пункту меню Зміни -> Знайти.


This page was last edited on 16 July 2019, at 10:28. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.