Kig/Поширені питання

This page is a translated version of the page Kig/FAQ and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎dansk • ‎українська

Домівка » Програми » Освіта » Kig » Kig/FAQ/uk


У цьому розділі ви можете знайти відповіді на поширені питання щодо Kig, надані звичайними користувачами програми. Якщо у вас виникають якісь питання або ви вважаєте, що у цьому списку питань чогось не вистачає, будь ласка, зв’яжіться з автором англомовної версії цієї сторінки.

Користування Kig

Як імпортувати файл макросу?
Після отримання файла макросу з певного джерела, ви можете імпортувати його до Kig у один з описаних нижче способів (опис для типової системи Linux):
  • Встановлення на загальносистемному рівні (потребує адміністративних прав доступу) або встановлення макросу для всіх користувачів Kig у операційній системі: скопіюйте файл до $KDEDIR/share/apps/kig/builtin-macros/. Новими макросами можна буде скористатися після наступного запуску Kig.
  • Локальне встановлення або встановлення макросу лише для користувача, який його встановлює: у вікні Kig скористайтеся пунктом меню Типи -> Керування макротипами, натисніть кнопку Імпортувати, виберіть файли макросів, які слід імпортувати. Ось і все.
Деякі з макросів Kig можна знайти на сторінці макросів.
Чи можна редагувати скрипти мовою Python? Як це зробити?
Редагування можливе з версії Kig 0.10.6 (постачається разом з KDE 3.5.4). Щоб внести зміни до скрипту Python, просто клацніть правою кнопкою миші на об’єкті, створеному за допомогою цього скрипту, і виберіть у контекстному меню пункт Редагувати скрипт.... Внесіть зміни до скрипту і натисніть кнопку Завершити, щоб застосувати ці зміни.
Ознайомтеся з документацією щодо програмного інтерфейсу Python у Kig.

This page was last edited on 15 September 2012, at 13:21. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.