Kontact Touch/WinCE

  From KDE UserBase Wiki
  This page is a translated version of the page Kontact Touch/WinCE and the translation is 100% complete.
  Other languages:

  Встановлення і оновлення

  Windows Mobile 6.5 (наприклад, HTC Touch Pro 2)

  Вимоги

  Вам потрібно приблизно 120 МБ вільної вбудованої пам’яті телефону.

  Встановлення

  Нами створено пакунок для встановлення у WM 6.5 у форматі cab. Просто натисніть це посилання у вашій програмі для перегляду інтернету і збережіть файл на зовнішню картку пам’яті (переконайтеся, що з’єднання з мережею є надійним і швидкісним).

  Після цього запустіть встановлення зі звантаженого файла (наприклад, за допомогою File Explorer у теці звантаження).

  Інструментом встановлення буде запропоновано вибрати місце для встановлення. Зауважте, що, навіть якщо вами буде вибрано портативну картку пам’яті, більшу частину файлів буде встановлено до вбудованої пам’яті телефону (дані можна буде зберігати на картці).

  Пам’ятайте, що процедура встановлення може тривати декілька хвилин, а смужка поступу не рухатиметься з місця. Майте терпіння. Якщо нічого не зміниться протягом години, перезапустіть телефон.

  Загальною порадою у разі будь-яких проблем під час встановлення, вилучення або користування програмами буде перезавантаження телефону.

  Після встановлення програм перезавантажте ваш телефон.

  Завершення роботи всіх пов’язаних з Kontact Touch процесів

  Починаючи з версій грудня 2010 року, програма обробки даних автоматично запускається під час завантаження телефону. Щоб завершити її роботу, ви можете скористатися пунктом меню будь-якої з програм комплекту, наприклад, Пошта -> Повне завершення роботи.

  Оновлення

  Ви можете просто запустити програму встановлення нової версії: вона запропонує вам вилучити попередню версію, а потім вилучити локальні налаштування. Щоб встановити нову версію комплекту, вам доведеться вилучити його попередню версію.

  Вилучення

  Перед вилученням програм комплекту перезапустіть телефон.

  Після цього вилучіть комплект програм за допомогою сторінки Settings. Зауважте, що вилучення може тривати близько 10 хвилин. Єдиним свідченням того, що система виконує завдання з вилучення буде обертання колеса з кольоровими кульками.

  Відновлення початкових налаштувань

  Якщо ви бажаєте почати з початку або вилучити нові налаштування компонентів KDE повністю, вам слід виконати дії з трьома каталогами. Спочатку повністю завершіть роботу Kontact Touch (за допомогою меню -> Завершити роботу Akonadi).

  Після цього запустіть File Explorer і вилучіть такі теки з "My Documents":

  .config
  .local
  .kde
  .strigi

  На картці пам’яті ви знайдете теку

  akonadi

  Вилучіть цю теку.

  Відновлення параметрів мови

  Щоб перемкнути переклад з німецької на англійську, ви можете вилучити каталог /Program Files/Kontact-Mobile/share/config/kdeglobals

  Вмикання шифрування

  S/MIME

  • Переконайтеся, що на пристрій скопійовано потрібні файли. Наприклад, скопіюйте файли на картку пам’яті. Вам потрібні: 1. відкриті сертифікати, зокрема сертифікати кореневої і проміжних служб сертифікації, наприклад, mygroup.pem аюл rootA.der; 2. закритий ключ вашого середовища, наприклад, bernhard.p12. Суфікси назв файлів важливі для роботи.
  • Імпортуйте всі дані до сховища ключів. Одним зі способів виконання цього завдання є запуск Kleopatra за допомогою піктограми. Для імпортування скористайтеся пунктом меню Файл -> Імпорт сертифікатів. Щоб повідомити програмам, що кореневий сертифікат є надійним, створіть файл trustlist.txt і скопіюйте його до \Device\gnupg, а потім завершіть роботу gpg-agent (наприклад, перезавантаженням пристрою), або скористайтеся Kleopatra.

  Загальні підказки

  • Повідомлення щодо вичерпання пам’яті ('out of memory, please close a tab') означає, що системі на вашому пристрої справді не вистачає пам’яті. Таке може трапитися, наприклад, якщо ви намагаєтеся запустити одразу дві програми Kontact Touch. Завершення роботи однієї з цих програм, зазвичай, звільняє достатньо пам’яті для продовження роботи.
  • Якщо перезапуск вашого телефону неможливий через те, що система не реагує на команди, ненадовго вийміть акумулятор і натисніть кнопку перезавантаження, — система має завантажитися знову.
  • Не забудьте, що перед запуском будь-якої програми з Kontact Touch слід встановити з’єднання з інтернетом.