Kopete/ICQ/Додавання записів контактів

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Kopete/ICQ/add friends and the translation is 100% complete.
Other languages:

Додавання запису контакту

Після налаштування облікового запису ви можете встановити з’єднання з ним за допомогою Kopete. Вікно програми виглядатиме десь так:

З’єднання встановлено


Щоб додати новий запис контакту, натисніть кнопку Додати на панелі інструментів і виберіть ваш обліковий запис (у нашому випадку це буде ваш UIN) або скористайтеся пунктом меню Файл -> Додати контакт -> ваш обліковий запис. У вікні, яке буде відкрито, ви можете вказати UIN особи, яку ви бажаєте додати.

Додавання запису контакту.


Якщо ви не знаєте UIN, але знаєте псевдонім або адресу електронної пошти цієї особи, ви можете спробувати знайти ваш контакт. Натисніть кнопку Пошук.

Пошук можна виконувати і за UIN.


Додавання вашого запису іншими користувачами

Якщо ви користуєтеся ICQ, дуже ймовірно, що вас додасть до списку контактів хтось інший. Якщо таке трапиться, Kopete покаже повідомлення з UIN того, хто бажає додати вас до списку.

Запит щодо уповноваження.


Щоб дізнатися більше про того, хто бажає вас додати, натисніть кнопку Інформація.... У відповідь буде відкрито вікно з відомостями про цю особу.

Інформація.


За допомогою цього вікна ви можете уповноважити або заблокувати користувача. Якщо користувача буде уповноважено, ви зможете спілкуватися з ним або з нею, якщо ви заблокуєте користувача, він чи вона не зможе з вами спілкуватися.

Спілкування

Щоб розпочати спілкування, наведіть вказівник миші на пункт одного з ваших контактів і клацніть лівою кнопкою миші. Буде відкрито вікно, за допомогою якого ви зможете вводити текстові повідомлення і надсилати їх.

Спілкування з вашими контактами.


Крім того, ви можете надсилати повідомлення тим, хто перебуває поза мережею. Вони отримають ваше повідомлення, щойно увійдуть до мережі.

Спам

На жаль, у мережі багато спаму (спам — це небажані повідомлення, зазвичай рекламні або зловмисні) у мережі ICQ. Щоб уникнути спаму, вам слід уповноважувати на надсилання повідомлень лише тих, з ким ви знайомі. Інших способів уникнути неприємностей немає. Просто ігноруйте спамерів!