Kubuntu/Підтримка

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Kubuntu/Support and the translation is 100% complete.


Other languages:

Підтримка

Контакти і підтримка

Передбачено три способи встановлення зв'язку із проектом Kubuntu: спискли листування (електронна пошта), Internet Relay Chat (IRC) та форум.

Списки листування

Офіційними засобами спілкування у проекті Kubuntu є списки листування. За допомогою цих списків можна обговорювати питання електронною поштою. Передбачено можливість пошуку у архівах списків листування.

Підписатися:
Щоб розпочати користування списками листування, будь ласка, підпишіться на них. Якщо ви підпишетеся на список, ваше повідомлення потраплятиме до інших користувачів без потреби в очікуванні на підтвердження адміністратором, ви зможете отримувати повідомлення інших користувачів, які теж підписалися на список листування.

Перш ніж надсилати повідомлення, спробуйте перевірити, чи не піднімалося відповідне питання раніше. Для пошуку скористайтеся пошуковим рушієм Google.

Архів: https://lists.ubuntu.com/archives/kubuntu-users

  • Розробка Kubuntu

Зареєструватися: https://lists.ubuntu.com/mailman/listinfo/kubuntu-devel
Архів: https://lists.ubuntu.com/archives/kubuntu-devel

  • Документація до Kubuntu

Зареєструватися: https://lists.ubuntu.com/mailman/listinfo/ubuntu-doc
Архів: https://lists.ubuntu.com/archives/ubuntu-doc

Миттєвий обмін повідомленнями (IRC)

IRC надає вам змогу спілкуватися у режимі реального часу із багатьма іншими користувачами, які також користуються IRC і перебувають у тій самій межеі на тих самих каналах. Щоб дізнатися більше про клієнти IRC, ознайомтеся із відповідним розділом.

Мережі IRC

Усі канали Ubuntu та Kubuntu розміщено у мережі Libera. Адресою сервера є «irc.libera.chat» а типовим портом — «6667». Скористайтеся командою /join #назва_каналу, щоб долучитися до каналу.

Приклад:/join #kubuntu

Канали IRC Kubuntu

  • #kubuntu: Офіційний канал підтримки Kubuntu

Долучитися до #kubuntu у інтернеті можна тут: #kubuntu

  • #kubuntu-offtopic: Для нетематичного спілкування із іншими користувачами Kubuntu
  • #kubuntu-devel: Це канал, на якому спілкуються розробники

Форум

Форум Kubuntu розташовано тут

Довідка до програм

У більшості програм KDE на панелі інструментів передбачено кнопку Довідка, за допомогою якої можна відкрити підручник з програми. Загальну документацію з KDE можна знайти на сайті документації KDE та вікі користувачів KDE.

Телефонна служба підтримки Kubuntu

Якщо вам або вашій компанії потрібна допомога із вашими комп'ютерними системами, які працюють під керуванням Kubuntu, але ви не хочете перейматися тим, який з каналів IRC є найкращим для ваших питань, ви можете за певну суму зателефонувати до офісу у Великій Британії для отримання допомоги. Співробітники служби підтримки користуються телефоном, електронною поштою, конференціями Google, Skype, VNC та іншими способами для діагностування проблеми та її вирішення.

Натисніть тут, щоб дізнатися більше.

Повернутися до домашньої сторінки Kubuntu