Neon/LTS/EOL

This page is a translated version of the page Neon/LTS/EOL and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎українська


Див. також https://blog.neon.kde.org/index.php/2021/04/06/the-end-of-lts-edition/.

Починаючи з 1 липня 2021 року оновлення KDE neon Plasma LTS Edition не відбуватиметься — вам доведеться перейти на звичайну версію для користувачів для отримання оновлень. Це стосується оновлень захисту. Визнання застарілим версії LTS надає нам змогу ефективніше використовувати наші ресурси для найцінніших і найвикористовуваніших варіантів neon. Цей крок, звичайно, напрошувався давно. Ми вилучили відповідні посилання з сайтів 3 роки тому https://blog.neon.kde.org/index.php/2018/02/12/hiding-neon-lts-edition/ — підстави для цього сьогодні є ще вагомішими за ті, які були тоді.

Перехід на KDE neon User Edition

Зазвичай, ми не підтримуємо активно перехід з одного варіанта KDE neon на інший. Описаний нижче спосіб перенесення було перевірено — він має працювати як слід. Будь ласка, зауважте, що використання будь-яких сторонніх сховищ пакунків, зокрема PPA, і встановленого з .deb програмного забезпечення поза KDE може завадити належному оновленню. Щоб оновити систему безпечно, радимо вам спочатку вилучити відповідне програмне забезпечення і/або сховища.

Створіть резервну копію усіх важливих даних.

Приготуйте новий носій для встановлення на випадок, якщо перехід не вдасться, і у вас виникне потреба у перевстановленні операційної системи. https://neon.kde.org/download

Створіть домашній теці вашого користувача файл із назвою 40-neon-user-lts-migration і впишіть до нього такі рядки:

Package: *
Pin: release l=KDE neon - User Edition
Pin-Priority: 1100

Перемикання сховища

sudo sed -i --regexp-extended 's%(neon\.kde\.org.+)(/lts)%\1%g' /etc/apt/sources.list /etc/apt/sources.list.d/*

Далі, віддайте такі команди:

sudo mv $HOME/40-neon-user-lts-migration /etc/apt/preferences.d
pkcon refresh
pkcon update --only-download
pkcon offline-trigger

Потім вам слід перезапустити систему, і під час запуску вона перейде на варіант для користувачів, а потім автоматично перезапуститься. У процесі переходу створений вами файл буде автоматично вилучено. Щоб забезпечити належні версії для усього програмного забезпечення, радимо вам повторити команди pkcon з метою застосування решти оновлень (якщо такі буде виявлено):

pkcon refresh
pkcon update --only-download
pkcon offline-trigger

Не забудьте перезапустити систему.


This page was last edited on 23 June 2021, at 17:11. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.