Pairs

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Pairs and the translation is 100% complete.
Other languages:

Домівка » Програми » Освіта » Pairs/uk


Pairs —навчальна програма, призначена для тренування пам’яті та логічних навичок користувачів. Програму розроблено для допомоги у навчанні дошкільнят.

Програма є частиною освітнього проекту KDE.


Опис

Pairs — збірка ігор, призначених для сприяння розвитку дошкільнят. За допомогою цих ігор дитина може покращити свої навички з запам’ятовування, логічні здібності, здібності з розпізнавання на слух і навіть здібності з читання. Для кожної з ігор передбачено власну тему, отже дитина стикатиметься з різними і новими проблемами у кожній з ігор.

Початкове вікно Pairs


Гра у вибір пар

Гру Пари призначено для розвитку пам’яті. Метою гри є виявлення однакових картирок. Ці картинки намальовано на одному з боків плиток ігрового набору. Коли гравець клацає на такій плитці, програма перевертає її і показує приховану картинку на зворотній стороні. Якщо після цього гравець клацає на плитці з такою самою картинкою на зворотному боці, пара однакових плиток вважається виявленою. Така пара залишається відкритою, а гравцеві нараховується призовий бал. Якщо ж клацання було здійснено не на парній плитці, обидві плитки буде знову перевернуто зображенням донизу. У кожної з плиток є лише одна відповідна. Щоб добре зіграти, слід запам’ятовувати зображення на зворотних боках плиток. Гра вважається завершеною, коли гравцеві вдасться виявити усі пари плиток.

Гра Пари

Гра у встановлення зв’язків

Зв’язки — гра, спрямована на розвиток пам’яті та логічних здібностей. Метою цієї гри є виявлення пов’язаних одне з одним зображень. Тому, відповідні пари не будуть складатися з однакових плиток, як у грі «Пари». Коли гравець клацає на такій плитці, програма перевертає її і показує приховану картинку на зворотній стороні. Якщо після цього гравець клацає на плитці з пов’язаною картинкою на зворотному боці, пара відповідних плиток вважається виявленою. Така пара залишається відкритою, а гравцеві нараховується призовий бал. Якщо ж клацання було здійснено не на парній плитці, обидві плитки буде знову перевернуто зображенням донизу. У кожної з плиток є лише одна відповідна. Щоб добре зіграти, слід запам’ятовувати зображення на зворотних боках плиток. Гра вважається завершеною, коли гравцеві вдасться виявити усі пари відповідних плиток.

Гра Зв’язки

Гра у встановлення логічних зв’язків

Логіка — гра, спрямована на розвиток логічних здібностей. На дошці розташовано різні плитки, всі зображенням догори, отже гравець бачить зображення на плитках. Кожній плитці відповідає інша плитка з зображенням, якимось чином пов’язаним з зображенням на першій плитці. Гравцеві слід знайти відповідники плиток. Після виявлення відповідника обидві картки тьмянішають, а гравець отримує призовий бал.

Гра Логіка

Гра зі звуками

Звук — гра, спрямована на розвиток пам’яті та здібностей з розпізнавання звуків. На дошці розташовано різні плитки, всі зображенням донизу, отже гравець не бачить зображення на плитках. З кожною плиткою пов’язано зображення або звук. Гравцеві слід виявити відповідність між зображенням і звуком. Після виявлення відповідника обидві плитки залишаються перевернутими, а гравець отримує призовий бал. Якщо ж відповідник було вказано неправильно, програма переверне обидві плитки зображенням донизу.

Гра Звук

Гра зі звуком і логічними зв’язками

Звук і логіка — гра, спрямована на розвиток здібностей з розпізнавання звуків. На дошці розташовано різні плитки, всі зображенням догори. Кожній плитці відповідає зображення або звук. Гравцеві слід встановити відповідність між зображенням і звуком. Після виявлення відповідника обидві плитки залишаються перевернутими, а гравець отримує призовий бал.

Гра Звук і логіка

Гра у слова

Слова — гра, спрямована на розвиток пам’яті та здібностей з читання. На дошці розташовано різні плитки, всі зображенням донизу, отже гравець не бачить зображення на плитках. Кожній плитці відповідає зображення або записане слово. Гравцеві слід послідовно перевернути плитки з зображенням і відповідним словом. Після виявлення відповідника обидві плитки залишаються перевернутими, а гравець отримує призовий бал. Якщо ж відповідник було вказано неправильно, програма переверне обидві плитки зображенням донизу.

Гра Слова