Rekonq/Підручник/Інтерфейс користувача

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Rekonq/Manual/UI and the translation is 100% complete.
Other languages:

Інтерфейс користувача Rekonq

У типовому вікні rekonq лише одна панель інструментів. Ця головна панель займає дуже мало місця, залишаючи більшу частину вікна для показу вебсторінок. Такий мінімалістичний підхід до основної панелі інструментів є основним відхиленням від традиційнішого вигляду Konqueror. Знову ж, на відміну від Konqueror, можливість налаштування головної панелі доволі обмежено — можна змінити лише орієнтацію (типово, розташовано у верхній частині вікна), розмір піктограм (типово середній) і мітки піктограм (типово не показано).

Одразу після запуску rekonq відкриє сторінку нової вкладки, більшу частину якої займає набір мініатюр улюблених веб-сторінок. За допомогою цих мініатюр пришвидшується доступ користувача до сторінок, які відвідуються ним найчастіше. Крім того, за допомогою верхньої частини цієї сторінки користувач може перемкнутися на перегляд списку нещодавно закритих вкладок, списку закладок, журналу звантажень і перегляду.

Заклади може бути показано на панелі інструментів або придатній до від’єднання бічній панелі. Також подібна бічна панель існує для перегляду журналу.