Системні параметри/Керування живленням

This page is a translated version of the page System Settings/Power Management and the translation is 100% complete.
Other languages:
PowerDevil1-uk.png
Power Devil надає вам змогу визначити параметри керування живленням комп’ютера.

Загальні параметри

Power Devil можна налаштувати за допомогою пункту Системні параметри -> Обладнання -> Керування живленням. За допомогою першої сторінки налаштувань, показаної вище, ви можете визначити дії, які виконуватиме система відповідно до стану живлення. Ви можете встановити дію, яку система має виконати після перебування певного часу у кожному зі станів живлення (наприклад, зменшити яскравість екрана після перебування 10 хвилин на живленні від акумулятора) або у відповідь на якусь подію (наприклад, присипляння у відповідь на закриття кришки ноутбука).

PowerDevil2-uk.png

За допомогою вкладки Додаткові параметри ви можете встановити параметри роботи за різних рівнів заряду акумулятора, а також визначити дію у відповідь на досягнення зарядом критичного рівня. Також за допомогою цієї сторінки можна налаштувати сповіщення. Як і у більшості програм KDE, ви можете визначити звук або повідомлення, яким система сповіщатиме вас про дії, або вимкнути таке сповіщення.

ActivitySettings-uk.png

У свіжих версіях KDE додано сторінку Параметри простору дій. За допомогою цієї сторінки можна визначити параметри живлення для кожного з просторів дій.


This page was last edited on 3 February 2019, at 11:00. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.