Підручники/Kontact/Office365

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Tutorials/Kontact/Office365 and the translation is 100% complete.
Other languages:

Як скористатися Office365.com у Kontact

Сценарій: ви хочете скористатися Kontact для роботи із заснованою на «хмарних» технологіях системою Office365.com (може працювати і у локальній мережі, не перевірялося).

Перевірку викладених нижче настанов було виконано у версії 4.13.x та 4.14.10 KDE. Втім, вони можуть працювати і у попередніх версіях.

Додавання календаря у режимі лише читання

Зробити це дуже просто, оскільки Office 365 може експортувати адреси із файлами iCal:

 • Отримайте доступ до вебінтерфейсу календаря у Office 365 і натисніть Share. Далі, виберіть "calendar" і вставте вашу власну адресу електронної пошти, потім виберіть оприлюднення усіх подробиць.
 • Далі, натисніть кнопку Надіслати.

Важливо

Не надсилайте повідомлення електронної пошти на адресу Office 365, бо тоді усі ці поради не спрацюють.


 • Коли отримаєте повідомлення, знайдіть у ньому посилання, що починається з «webcal://» і скопіюйте його.
 • Далі, у Korganizer клацніть правою кнопкою миші на списку календарів і виберіть пункт Додати календар…. Виберіть варіант файл календаря iCal зі списку.
 • У поле Назва файла вам слід вставити адресу «webcal://». Замініть початкове «webcal://» на «https://».

Отримання доступу до читання і запису

 1. Налаштуйте роботу із поштою. Це доволі просто, оскільки у Office365 передбачено підтримку протоколів pop3 та IMAP4. Настанов з налаштовування можна знайти тут.

  Ви також можете вибрати варіант доступу до пошти за допомогою DavMail, настанови наведено нижче. Його використання надасть змогу краще обробляти запрошення Outlook, надіслані за допомогою Exchange (не тестувалося автором цієї статті). У такому випадку вам слід позначити пункт DavMail для IMAP і відповідним чином налаштувати обліковий запис KMail.

 2. Скористайтеся вашими записами календаря та контактів Office365 у Kontact. Для цього скористайтеся DavMail як проміжним елементом. Отже, спочатку встановіть DavMail. Користувачі Debian/(x)Ubuntu можуть скористатися пакунком deb, користувачі інших систем можуть скористатися скриптом оболонки для встановлення.

  Після встановлення запустіть DavMail і налаштуйте програму. У KDE доступ до базових параметрів можна отримати за допомогою меню піктограми системного лотка. Зніміть позначку з параметрів пошти, але залиште параметри Caldav та LDAP. Крім того, вам знадобиться адреса OWA. Для Office365 цією адресою є https://outlook.office365.com/owa

  Усі інші налаштовування виконуються у програмах Kontact/KDEPIM.

 3. Щоб отримати змогу працювати з календарем (перевірка календарів спільного використання не виконувалася, поекспериментуйте самі): Системні параметри -> Особисті відомості -> Додати -> Ресурс групової роботи DAV -> DAVical. Вкажіть ідентифікатор ваш_ідентифікатор@ваш_домен.comorgnet та ваш пароль, виберіть сервер Davical. Вкажіть довільну назву і шлях до сервера, їх все одно доведеться згодом змінити. Натисніть кнопку Завершити.

  У наступному меню вкажіть назву вашого ресурсу і натисніть кнопку Змінити для фіктивного ресурсу. Залиште «CalDav» у полі протоколу, але змініть віддалену адресу на

  http://localhost:1080/users/yourname@yo ... /calendar/
  , а реєстраційні дані на
  ваше_ім’я@ваш_домен.comorg
  та пароль, потім натисніть кнопку Отримати. Має бути показано ваш календар. Встановіть бажану частоту оновлення, а у Kontact не забудьте позначити пункт календаря, щоб задіяти дані.

 4. Щоб отримати змогу працювати із записами контактів: Системні параметри -> Особисті відомості -> Додати -> Ресурс групової роботи DAV -> DAVical. Вкажіть

  ідентифікатор ваш_ідентифікатор@ваш_домен.comorgnet
  та ваш пароль, виберіть сервер Davical. Вкажіть довільну назву і шлях до сервера, їх все одно доведеться згодом змінити. Натисніть кнопку Завершити.

  У наступному меню вкажіть назву вашого ресурсу і натисніть кнопку Змінити для фіктивного ресурсу. Залиште «CardDav» у полі протоколу, але змініть віддалену адресу на

  http://localhost:1080/users/yourname@yo ... /calendar/
  , а реєстраційні дані на
  ваше_ім’я@ваш_домен.comorg
  та пароль, потім натисніть кнопку Отримати. Має бути показано ваші записи контактів. Встановіть бажану частоту оновлення, а у Kontact не забудьте позначити пункт адресної книги, щоб задіяти дані.

 5. Нарешті, можна отримати доступ до «загальнодоступних адресних книг». Доступ до них здійснюється за допомогою LDAP та Kontact/Kaddressbook. У KAddressbook виберіть пункт меню Параметри -> Налаштувати KAddressbook. Потім виберіть ліворуч пункт Параметри сервера LDAP і натисніть кнопку Додати вузол.

  Вкажіть такі налаштування: «вузол: localhost», «порт: 1389», «DN=ou.people», «Розпізнавання: просте». Для «DN» прив’язки вкажіть «ваш_ідентифікатор@ваш_домен.comorgnet» та пароль. Далі, вам слід пам’ятати, що під час створення наступного повідомлення ви можете скористатися кнопкою Вибрати, а потім пунктом Шукати у службі каталогів.