Jump to content

Системні параметри/Параметри облікового запису

From KDE UserBase Wiki
Revision as of 11:58, 10 February 2013 by Yurchor (talk | contribs)
За допомогою сторінки Параметри облікового запису ви зможете змінити дані вашого облікового запису користувача.


Пароль і обліковий запис користувач

Тут ви можете змінити ваш пароль та зображення, пов’язане з вашим обліковим записом користувача. Ви також можете змінити ваші особисті дані та спосіб показу символів пароля у вікні входу до системи.

Зміна зображення вашого користувача

Якщо ви бажаєте змінити зображення вашого користувача, вам слід просто навести вказівник миші на поле, розташоване ліворуч від імені вашого користувача, де буде показано поточне зображення, і клацнути лівою кнопкою миші. Програма відкриє вікно вибору зображення. Ви можете вибрати один з запропонованих варіантів або використати власне зображення. Після вибору відповідного зображення натисніть кнопку Гаразд.

Якщо ви не можете редагувати зображення і користуєтеся для входу до системи KDM (цим не можна скористатися для LightDM), відкрийте відповідну сторінку «Системних параметрів», Вікно вітання, і змініть на вкладці Користувачі значення параметра «Джерело зображення користувача» на "User, system" або "User".

Шляхи

Тут ви можете налаштувати назви каталогів для різних даних, зокрема Теку стільниці або Теку музики. Програми використовуватимуть вказані теки як типові.

Наприклад, якщо ви вкажете певну назву для Теки музики, під час першого запуску Amarok програма запитає вас про те, чи бажаєте ви використовувати саме цю теку для зберігання даних вашої збірки.

Торбинки KDE

За допомогою цієї сторінки можна змінити параметри роботи KWalletManager, програми для керування вашими паролями та доступом до них інших програм.

Соціальна стільниця

За допомогою цієї сторінки ви можете змінити параметри роботи вашої соціальної стільниці, зокрема змінити адресу системи отримання нових даних. Докладніше про це можна дізнатися з відповідного підручника.

Вебскорочення

За допомогою цієї сторінки ви можете змінити параметри роботи з вебскороченнями.

Деякі з програм, зокрема Konqueror, Rekonq та KRunner, надають вам змогу виконувати пошук даних за допомогою серверів мережі. Якщо ви увімкнете вебскорочення, для отримання результатів вам достатньо буде додати до ключа пошуку короткий префікс рушія пошуку. Для пошуку вебсторінок, пов’язаних з KDE вам достатньо відкрити панель KRunner (натиснути Alt + F2) і ввести рядок gg: KDE. Результати буде показано у вікні типової програми для перегляду сторінок інтернету.

Докладніше про вебскорочення можна дізнатися з підручника з Konqueror.