digiKam/Picasa

From KDE UserBase Wiki
Revision as of 16:55, 28 February 2011 by Yurchor (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Other languages:

Експортування та імпортування зображень на Picasa за допомогою digiKam

Створено на основі допису у блозі Мохамеда Маліка (Mohamed Malik), 16 лютого 2011 року

Автор допису тривалий час користувався програмою Picasa від Google (з часу випуску Picasa 3.0 для Linux). Але з випуску Picasa 3.5 роботу над програмою було припинено, оскільки системи Linux, на думку розробників, занадто мало поширені. Автор користувався digiKam доволі давно, але з часу відмови від подальших випусків Picasa, digiKam став його вибором серед програм для керування зображеннями.

Якщо ви активували ваші альбоми Picasa за допомогою облікового запису Google, ви можете експортувати та імпортувати зображення до Picasa за допомогою digiKam. Процедура доволі проста.

Експортування зображень

Щоб експортувати зображення на Picasa, позначте зображення, які ви бажаєте експортувати, а потім відкрийте меню Експорт у digiKam і виберіть пункт Експортувати до Picasaweb. Після вибору цього пункту програма попросить вас ввести ім’я користувача та пароль вашого облікового запису Google. Після введення реєстраційних даних ви побачите вікно, подібне до наведеного нижче.Ви можете наказати програмі створити новий альбом або вивантажити фотографії до вже створеного альбому. Ви також можете вибрати розміри файлів, які ви бажаєте вивантажити. Після визначення належних параметрів натисніть кнопку Почати вивантаження.

Імпортування зображень

Імпортування зображень теж доволі проста процедура. Скористайтеся пунктом меню Імпорт -> Імпортувати з Picasaweb.

Якщо раніше ви вже вказали дані вашого облікового запису, коли вивантажували зображення, digiKam не питатиме вас щодо імені користувача і пароля. Програма автоматично визначить дані і відкриє вікно, подібне до наведеного нижче.Виберіть альбом, звідки слід звантажити фотографії, виберіть альбом, куди слід звантажити ці фотографії, а потім натисніть кнопку Почати звантаження.