digiKam/Панорама

  From KDE UserBase Wiki
  This page is a translated version of the page Digikam/Panorama and the translation is 100% complete.
  Other languages:

  Як створити панораму за допомогою digiKam 2.1

  Створено на основі допису у блозі Мохамеда Маліка (Mohammed Malik), 11 вересня 2011 року.

  У digiKam 2.1 ви зможете скористатися багатьма новими можливостями та покращеннями. Одним з найкорисніших інструментів у цьому випуску є Панорама. Цей інструмент є простим і дуже ефективним.

  Виберіть зображення, які слід об’єднати, і скористайтеся пунктом меню Інструменти -> Об’єднати зображення у панораму, щоб відкрити вікно допоміжного майстра.  Запуск майстра


  Виберіть якийсь формат виведення даних і натисніть кнопку Далі. У відповідь буде відкрито таке вікно:  Впорядкуйте зображення, якщо їх впорядковано неправильно, за допомогою кнопок зі стрілочками вгору і вниз. Скористайтеся червоною кнопкою з хрестиком, щоб вилучити зайві зображення. Натисніть кнопку Далі.  Якщо інструмент має Виявити рух хмар, позначте відповідний пункт і натисніть кнопку Далі.  Буде виконано остаточну обробку. Коли вона завершиться, натисніть кнопку Далі.  У наведеному вікні виконується обробка зображень. Коли обробку буде завершено, натисніть кнопку Далі.  Об’єднання зображень завершено. Тепер можна зберегти ваш проект. Файлами проектів можна скористатися у hugin, оскільки для роботи інструмента створення панорам використовується саме hugin! Натисніть кнопку Далі, і програма покаже оброблені дані у теці, у якій зберігалися початкові зображення. Ось, що вийшло у автора цих настанов: