digiKam/Вікісховище

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Digikam/Wikimedia Commons and the translation is 100% complete.
Other languages:

Експортування фотографій до Вікісховища за допомогою digiKam

Засновано на дописі у блозі Дмітрія Попова (Dmitri Popov), 25 червня 2012 року

Ймовірно, не існує кращого способу показати ваші фотошедеври всьому світу, аніж додати їх до Вікісховища. Хоча на сайті проекту передбачено вбудовані можливості з вивантаження фотографій, додаток KIPI для експортування до Вікісховища можебути також дуже корисним, якщо вам раптом захочеться вивантажити одразу декілька фотографій, не полишаючи вікна вашої улюбленої програми для керування фотографіями.

Користування додатком KIPI для Вікісховища


Задіяти додаток можна за допомогою пункту меню Експорт -> Експортувати до Вікісховища. Якщо цього пункту у меню немає, ви користуєтеся застарілою версією digiKam (додаток є частиною версій з 2.6) або додаток не було увімкнено. Якщо справджується остання версія, ви можете задіяти додаток за допомогою пункту меню Параметри -> Налаштувати digiKam. Відкрийте сторінку Додатки KIPI і увімкніть додаток Експорт до Вікісховища. Перш ніж ви зможете скористатися цим додатком, вам слід встворити обліковий запис у Вікісховищі.

Користування додатком для вивантаження фотографій до Вікісховища дуже просте. Виебріть одну або декілька фотографій у альбомі digiKam і скористайтеся пунктом меню Інструменти -> Експортувати до Вікісховища. У відповідь буде відкрито діалогове вікно. У полі Wiki вкажіть адресу програмного інтерфейсу Вікісховища (http://commons.wikimedia.org/w/api.php). Потім вкажіть назву облікового запису користувача і пароль у відповідних полях і натисніть кнопку Увійти. У розділі Інформація вкажіть ім’я автора та виберіть умови ліцензування. Якщо вам хочеться змінити розміри зображень до вивантаження до Вікісховища, позначте пункт Змінити розміри фотографій до вивантаження і скоригуйте параметри якості і розмірів. Натисніть кнопку Почати вивантаження, решту роботи виконає додаток.