KMail/Дані щодо курсів Openpgp

  From KDE UserBase Wiki
  This page is a translated version of the page KMail/Courses Information Openpgp and the translation is 100% complete.
  Other languages:

  Курси OpenPGP у вашій країні

  У KMail передбачено доволі широку підтримку криптографічного стандарту OpenPGP (шифрування та підписів); у KDE навіть є спеціальна програма для керування ключами OpenPGP та використання OpenPGP за межами обробки електронної пошти: KGpg. OpenPGP є вільним (як безкоштовне пиво і як вільна розмова) і дуже гнучким стандартом; у багатьох інших клієнтах електронної пошти передбачено або безпосередню підтримку OpenPGP (подібну до підтримки у KMail) або підтримку за допомогою додатків (як у Thunderbird та з певними обмеженнями навіть у Outlook).

  Бажано, щоб ви ознайомилися з цим питанням. Використання шифрування є набагато простішим ніж може здаватися. Особливо, якщо ви правильно все налаштуєте: ви зможете користуватися основними можливостями та захистом без глибинного знання принципів роботи системи.

  Існує проект з підтримки та читання вільних курсів щодо OpenPGP німецькою. Проект працює з початківцями (пропонує їм підтримку), експертами (залучає експертів до роботи з початківцями) та людьми будь-якого рівня знань для забезпечення підтримки просування OpenPGP на організаційному рівні. Цей сайт є міжнародним. Подібні проекти іншими мовами буде згодом наведено нижче.

  Відомості щодо OpenPGP, не пов’язані з KMail

  Не такі корисні джерела інформації як курси, але все ж варті уваги: