KMail/Дані щодо курсів Openpgp

This page is a translated version of the page KMail/Courses Information Openpgp and the translation is 100% complete.
Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎català • ‎português do Brasil • ‎українська

Курси OpenPGP у вашій країні

У KMail передбачено доволі широку підтримку криптографічного стандарту OpenPGP (шифрування та підписів); у KDE навіть є спеціальна програма для керування ключами OpenPGP та використання OpenPGP за межами обробки електронної пошти: KGpg. OpenPGP є вільним (як безкоштовне пиво і як вільна розмова) і дуже гнучким стандартом; у багатьох інших клієнтах електронної пошти передбачено або безпосередню підтримку OpenPGP (подібну до підтримки у KMail) або підтримку за допомогою додатків (як у Thunderbird та з певними обмеженнями навіть у Outlook).

Бажано, щоб ви ознайомилися з цим питанням. Використання шифрування є набагато простішим ніж може здаватися. Особливо, якщо ви правильно все налаштуєте: ви зможете користуватися основними можливостями та захистом без глибинного знання принципів роботи системи.

Існує проект з підтримки та читання вільних курсів щодо OpenPGP німецькою. Проект працює з початківцями (пропонує їм підтримку), експертами (залучає експертів до роботи з початківцями) та людьми будь-якого рівня знань для забезпечення підтримки просування OpenPGP на організаційному рівні. Цей сайт є міжнародним. Подібні проекти іншими мовами буде згодом наведено нижче.

Відомості щодо OpenPGP, не пов’язані з KMail

Не такі корисні джерела інформації як курси, але все ж варті уваги:


This page was last edited on 28 June 2013, at 12:58. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.