KNetworkManager

This page is a translated version of the page KNetworkManager and the translation is 100% complete.
Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎dansk • ‎español • ‎français • ‎italiano • ‎русский • ‎українська • ‎中文(中国大陆)‎
Knetworkmanager2.png
KNetworkManager може керувати вашими відкритими та шифрованими з’єднаннями.

KNetworkManager — це клієнтська програма KDE, яка працює з програмним забезпеченням Network Manager. KNetworkManager обмінюється даними з NetworkManager за допомогою DBus (різновиду програмного забезпечення для обміну повідомленнями).

Одним з типових випадків використання програми є встановлення бездротового з’єднання за допомогою вказаних користувачем реєстраційних даних. Користувач налаштовує з’єднання, а KNetworkManager зберігає параметри. До даних налаштування належать ім’я користувача (ESSID) і пароль, які буде пов’язано з певним бездротовим з’єднанням. Після цього KNetworkManager зможе використати вказані дані, додаючи їх до запису на з’єднання з певною мережею, переданого за допомогою DBus. Сервер NetworkManager виконає решту низькорівневих завдань, потрібних для остаточного налаштування програмного забезпечення (наприклад, передасть ESSID і ключ програмі роботи з wpa) і увімкне мережевий пристрій з відповідними параметрами.

Окрім переваг, що полягають у наданні недосвідченим користувачам змоги керувати мережевими з’єднаннями, програма є єдиним інтерфейсом для налаштування всіх мережевих з’єднань у KDE. У інших стільничних середовищах (наприклад, GNOME) ви також можете скористатися сервером керування мережею — розробникам не потрібно кожен раз реалізовувати логіку обробки налаштувань мережі.

На сторінці проекту ви знайдете огляд можливостей, декілька знімків вікон і посилання на пакунки для декількох дистрибутивів.

На інших знімках вікон продемонстровано використання програми у інших стільничних середовищах.


This page was last edited on 22 October 2010, at 10:22. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.