KOrganizer/Знімки вікон

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page KOrganizer/Screenshots and the translation is 100% complete.
Other languages:

Знімки вікон KOrganizer

Програма для роботи з календарем і розкладом KDE у дії. Щоб збільшити знімок, наведіть на нього вказівник миші і клацніть лівою кнопкою.

Головне вікно KOrganizer
Головне вікно KOrganizer поділено на три частини: у верхньому лівому куті панель навігатора даними, нижче список завдань, праворуч — основна панель перегляду вашого календаря.


Додавання нового запису події
Додавання нового запису зустрічі ао події у KOrganizer дуже просте. Достатньо натиснути кнопку створення запису події на панелі інструментів KOrganizer і ввести всі дані, які ви пов’язуєте з новим записом події.


Запрошення учасників
Бажаєте запросити інших учасників на нараду? Чудово. Просто додайте їх імена і адреси електронної пошти і надішліть дані щодо події за допомогою електронної пошти.


Регулярні події
Бажаєте, щоб вам нагадали про дні народження або річниці весілля? У KOrganizer передбачено повну підтримку регулярних подій, подібних до вищезгаданих, отже ви ніколи не забудете принести додому квіти для вашої дружини або краватку для вашого чоловіка.


Додавання пункту завдання
Додавання нового пункту завдання просте та інтуїтивно зрозуміле так само, як додавання нового запису зустрічі. Вкажіть коротеньке резюме завдання, пов’язані з ним часові параметри та визначте, чи має програма нагадувати вам про виконання цього завдання.


Налаштування KOrganizer
Налаштуйте KOrganizer відповідно до ваших уподобань. Додайте ваші особисті дані (наприклад, ваше ім’я та адресу електронної пошти), вибрану вами схему кольорів та налаштуйте параметри групового планування KOrganizer.


Друк ваших записів KOrganizer
Іноді корисно мати з собою паперову копію списку зустрічей або завдань. Надрукуйте її і візьміть із собою на нараду, де на ній можна буде робити відповідні позначки і записи...