KOrganizer/Знімки вікон

This page is a translated version of the page KOrganizer/Screenshots and the translation is 100% complete.
Other languages:

Знімки вікон KOrganizer

Програма для роботи з календарем і розкладом KDE у дії. Щоб збільшити знімок, наведіть на нього вказівник миші і клацніть лівою кнопкою.

Головне вікно KOrganizer
Korganizer uk.png
Головне вікно KOrganizer поділено на три частини: у верхньому лівому куті панель навігатора даними, нижче список завдань, праворуч — основна панель перегляду вашого календаря.


Додавання нового запису події
Event uk.png
Додавання нового запису зустрічі ао події у KOrganizer дуже просте. Достатньо натиснути кнопку створення запису події на панелі інструментів KOrganizer і ввести всі дані, які ви пов’язуєте з новим записом події.


Запрошення учасників
Attendees uk.png
Бажаєте запросити інших учасників на нараду? Чудово. Просто додайте їх імена і адреси електронної пошти і надішліть дані щодо події за допомогою електронної пошти.


Регулярні події
Recurrence uk.png
Бажаєте, щоб вам нагадали про дні народження або річниці весілля? У KOrganizer передбачено повну підтримку регулярних подій, подібних до вищезгаданих, отже ви ніколи не забудете принести додому квіти для вашої дружини або краватку для вашого чоловіка.Face-smile.png


Додавання пункту завдання
Todo uk.png
Додавання нового пункту завдання просте та інтуїтивно зрозуміле так само, як додавання нового запису зустрічі. Вкажіть коротеньке резюме завдання, пов’язані з ним часові параметри та визначте, чи має програма нагадувати вам про виконання цього завдання.


Налаштування KOrganizer
Preferences uk.png
Налаштуйте KOrganizer відповідно до ваших уподобань. Додайте ваші особисті дані (наприклад, ваше ім’я та адресу електронної пошти), вибрану вами схему кольорів та налаштуйте параметри групового планування KOrganizer.


Друк ваших записів KOrganizer
Print korg uk.png
Іноді корисно мати з собою паперову копію списку зустрічей або завдань. Надрукуйте її і візьміть із собою на нараду, де на ній можна буде робити відповідні позначки і записи...

This page was last edited on 26 February 2011, at 23:22. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.