KWord

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page KWord and the translation is 95% complete.
Other languages:

Historic page

This page is of historic interest only. The content of the page is obsolete.

This app is no longer developed. It has been replaced by Words, which is part of the Calligra office suite
KWord with an open document
KWord надає вам змогу скористатися потужністю редагування на основі блоків у всіх ваших документах.

KWord — текстовий процесор. Звичайно ж, у ньому передбачено всі відповідні можливості: стилі абзаців, відступи, невпорядковані списки, табулятори, розриви сторінок та повне керування шрифтами символів тексту. Для виконання типових завдань передбачено шаблони. То в чому ж відмінність KWord від інших програм?

KWord відрізняється тим, що всю роботу у програмі засновано на блоках, отже ви можете необмежено керувати всіма параметрами вашого документа. Ви можете працювати з колонками, подібними до колонок газетних шпальт, або довільно розташовувати елементи як у фотоальбомі. Бажаєте додати підписи до ваших зображень? Без проблем. Вибір за вами. Блоки можна з’єднувати так, щоб текст у них перетікав з одного блоку до іншого. Це робить створення документів професійної якості можливим без використання найдорожчих видавничих пакунків.

Довгі документи іноді потребують перевпорядкування сторінок. Зробити це можна за допомогою режиму попереднього перегляду. Звичайно ж, у верхні і нижні колонтитули можна додавати номери сторінок та інші дані. Передбачено автоматичну нумерацію глав та автоматичне створення Змісту. Підтримуються підрядкові та кінцеві примітки.

Створюєте документ декількома мовами? Без проблем. Ви можете вибрати шрифт для відповідної мови. У KWord передбачено повну підтримку для мов з лівописом.

Чого ж ви чекаєте? Час проявити ваш талант у створенні документів!


Підказки, настанови і посібники

  • Базове компонування — підручник зі створення сторінки з декількома зображеннями та супровідним текстом за допомогою технології блоків KWord. На сторінці буде розташовано декілька текстових блоків та блоків зображень.
  • Друге компонування — експерименти з розташуванням, групуванням та пересуванням зображень у межах текстових блоків.
  • Третє компонування — створення сторінки фотоальбому, вивчення обтікання текстом блоків та перетікання тексту з одного блоку до іншого.
  • Підручник з KWord — підручних з базових елементів роботи у середовищі роботи з блоками та докладні настанови з виконання всіх завдань з обробки тексту.

Проблема: у вікні програми зникла панель інструментів

Якщо ви встановили ранню версію комплексу програм 2.0, у ваших пакунках може бути вада, яка спричиняє відповідну поведінку програми. Просто вилучіть файл ~/.kde/share/config/kwordrc, — панель буде відновлено.