Klipper/Надсилання даних до сховищ фрагментів

This page is a translated version of the page Klipper/Pastebins and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎català • ‎dansk • ‎italiano • ‎українська

У своєму блозі 26 листопада 2011 року, Dion Moult написав таке:

Сховища текстових фрагментів є надзвичайно зручним способом оприлюднення таких фрагментів. Втім, іноді відкриття вікна переглядача, введення адреси, вставлення тексту, натискання кнопки «Надіслати» з наступним копіюванням адреси для надсилання її тому, кому потрібно, є доволі марудною справою. Ось для цього і призначено програми, подібні до wgetpaste, — невеличкого інструмента, який керується з командного рядка і який призначено для автоматизації процесу з поверненням адреси фрагмента у сховищі. Програма wgetpaste, звичайно ж, не є єдиною можливою, але роботу з іншими такими програмами можна побудувати аналогічним чином.

Klipper — програма для керування буфером обміну даними у KDE: всі скопійовані вами дані за допомогою пункту Копіювати контекстного меню, миші або натискання комбінації клавіш Ctrl+C ця програма додає до буфера обміну даними. У Klipper передбачено можливість навігації списком скопійованого: ви можете скористатися якимось скопійованим раніше фрагментом, налаштувати нетипове вставлення або навіть встановити автоматизований інструмент обробки під час вставлення. Найпоширенішим використанням цих інструментів є автоматичне відкриття посилань у програмі для перегляду сторінок інтернету, коли ви копіюєте звідкись посилання на сторінку.

Давайте налаштуємо Klipper так, щоб програма автоматично надсилала вміст буфера до сховища фрагментів і повертала посилання на фрагмент у сховищі. Нижче наведено знімки вікон з відповідними даними:


Klipper-pastebin uk.png


Ось і все! Скопіюйте якийсь фрагмент тексту, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Alt + R, щоб відкрити меню дій, виберіть пункт Надіслати фрагмент. Після виконання цих дій у буфері обміну даними опиниться адреса фрагмента і ви зможете вставити її у потрібне вам місце за допомогою комбінації клавіш Ctrl + V. Непогано, чи не так?


This page was last edited on 8 December 2011, at 18:47. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.