Списки листування

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Mailing Lists and the translation is 100% complete.

Існує безліч списків листування KDE, майже за будь-якою темою. На цій сторінці наведено посилання на деякі з цих списків.

Загальні довідкові списки

  • kde-announce — оголошення про нові випуски KDE, оголошення про оновлення, пов’язані з безпекою, та сповіщення про нові програми KDE (список з дуже малим об’ємом повідомлень). Наполегливо рекомендуємо вам підписатися на цей список, додавши його до вашого списку переліку списків. [Підписатися на kde-announce] [Архів списку kde-announce]
  • kde-cvs-announce — призначений лише для читання, список листування з незначною кількістю повідомлень. У списку оприлюднюються оголошення щодо етапів розробки KDE, нагадування щодо створення випусків. Всіх, хто має обліковий запис KDE, буде автоматично підписано на цей список листування. Скасувати підписку без відмови від облікового запису учасника розробки KDE неможливо. Запити щодо скасування підписки ігноруватимуться.

Списки, присвячені обговоренню окремих програм

Першим у переліку списків ми поставили список листування kdepim-users, оскільки для обміну повідомленнями у списках листування значна кількість користувачів KDE використовує KMail. Всі інші списки листування наведено за абеткою. Крім того, адреси списків листування можна знайти на сторінках, присвячених окремим програмам.

Щоб підписатися: скористайтеся одним з наведених вище посилань, тобто інтерфейсом mailman, або надішліть повідомлення за адресою назва-списку[email protected] з рядком «subscribe ваша адреса електронної пошти» у полі теми повідомлення. Будь ласка, вкажіть вашу справжню адресу замість слів ваша адреса електронної пошти і назву списку замість слів назва-списку. Текст повідомлення залиште порожнім. Не додавайте до повідомлення підпису чи якоїсь іншої інформації, яка може спричинитися до помилки під час обробки вашого повідомлення поштовим сервером.

Щоб скасувати підписку: скористайтеся одним з наведених вище посилань, тобто інтерфейсом mailman, або надішліть повідомлення за адресою назва-списку[email protected] з рядком «unsubscribe ваша адреса електронної пошти» у полі теми повідомлення. Будь ласка, вкажіть вашу справжню адресу замість слів ваша адреса електронної пошти і назву списку замість слів назва-списку. Текст повідомлення залиште порожнім. Не додавайте до повідомлення підпису чи якоїсь іншої інформації, яка може спричинитися до помилки під час обробки вашого повідомлення поштовим сервером.

Зауваження: Будь ласка, не використовуйте формат HTML для надсилання ваших запитів, оскільки нашому поштовому серверу важко обробляти такі запити. Якщо адреса підписки збігається з адресою, з якої ви надсилаєте повідомлення, ви можете не вказувати цю адресу електронної пошти у полі теми повідомлення.

Адреси, за якими можна зв’язатися з розробниками, вказано у документації до відповідної програми.


Відмова від відповідальності Команда проекту KDE складається з широкого кола розробників, авторів текстів, перекладачів, художників та інших учасників з усього світу. Погляди, що висловлюються у списках листування є, якщо цього не вказано явним чином, поглядами авторів дописів, які не є поглядами всієї спільноти проекту KDE, отже можуть бути відмінними від поглядів інших учасників розробки KDE.

Наведений перелік є лише частиною списку всіх списків листування KDE. Повний список можна знайти на сервері mailman.