Marble/Maemo/Встановлення

This page is a translated version of the page Marble/Maemo/Installation and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎dansk • ‎українська

Marble 1.0 для Maemo можна встановити на смартфон Nokia N900. На цій сторінці наведено настанови щодо процедури встановлення самої програми Marble та, якщо захочете, додавання тем карт та встановлення підтримки для визначення маршрутів у автономному режимі (без інтернет-з’єднання).

Для заклопотаних іншими справами коротко: встановіть пакунок marble у розділі «Navigation» («Навігація») сховища додаткових пакунків Maemo (extras). Додаткові карти містяться у пакунку marble-maps розділу «Navigation» («Навігація»). Підтримка побудови маршрутів у автономному режимі забезпечується пакунком monav-routing-daemon, знову ж таки у розділі «Navigation» («Навігація»).
Dialog-information.png
Інформація
Якщо ви бажаєте ознайомитися з відео, замість читання настанов, зверніться до нашого навчального відео. Першу його частину присвячено саме встановленню (озвучування німецькою).


Встановлення Marble

Дістаньте свій телефон N900. У вас немає такого телефону? Тоді на цій сторінці ви не знайдете для себе нічого корисного. На N900 відкрийте програму для керування пакунками. Виберіть пункт Завантажити (Download) і відкрийте розділ Навігація (Navigation). Знайдіть у списку пункт marble і позначте його. Виконайте звичайну процедуру встановлення.

Встановлення додаткових карт

У пакунку віртуального глобуса Marble, що встановлюється зі сховища extras, використано карту OpenStreetMap. Вам потрібна інша карта? Карти Атлас, Вигляд з супутника та багато інших карт стануть доступним, якщо ви встановите пакунок Marble Maps з розділу Навігація (Navigation) програми для керування пакунками.

Marble-Maemo-OneClick-Installer-MarbleMaps.png

У вікні Marble ви можете перемкнути карту за допомогою діалогового вікна Перегляд карти (Map View). Будь ласка, ознайомтеся з повним оглядом можливих карт і їхнього налаштування у підручнику з карт.

Marble-Maemo-Additional-Themes.png

Підтримка побудови маршрутів у автономному режимі

Маєте намір використовувати ваш N900 для побудови маршрутів? Вирушаєте у місцевість, де інтернет є важкодоступним? Встановіть пакунок monav-routing-daemon. Подібно до пакунка marble-maps цей пакунок може бути встановлено за допомогою розділу Навігація (Navigation) програми для керування пакунками.

Warning.png
Попередження
Вам слід встановити належну версію monav-routing-daemon: версія 0.2.release-2 зі сховища extrasпрацює з усіма версіями Marble. Версія 0.3.release-1 зі сховища extras-devel працює з Marble 1.1.1 та пізнішими версіями.


Marble-Maemo-OneClick-Installer-MarbleMaps.png

Marble автоматично скористається Monav для побудови маршрутів у автономному режимі одразу після встановлення відповідної версії пакнука monav-routing-daemon. Але вам слід встановити додаткові карти. Зробити це зручно за допомогою самої програми Marble: Див. Побудова маршрутів у автономному режимі.

Marble-Maemo-Offline-Routing.png

This page was last edited on 16 May 2011, at 19:21. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.