Плазма/Пейджер

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Plasma/Pager and the translation is 100% complete.
Other languages:

Віджет пейджера Плазми

Стільничний пейджер — віджет Плазми, який допомагає вам у впорядкуванні віртуальних стільниць. За його допомогою ви можете бачити мініатюру кожної з віртуальних стільниць. Віджет складається з прямокутничків, кожен з яких показу розташування вікон у відповідній віртуальній стільниці. Ви можете перемикатися між віртуальним стільницями натисканням цих прямокутничків. Якщо ви наведете вказівник миші на прямокутничок і затримаєте його там, системою буде показано список всіх вікон відповідної стільниці. За допомогою контекстного меню (викликається клацанням правою кнопкою миші) ви можете додати нові віртуальні стільниці або вилучити останню додану віртуальну стільницю.

Крім того, стільничний пейджер визначає компонування списку віртуальних стільниць (наприклад, 2x2, 1x4, 3x4 тощо). Це компонування впливає на виконання анімації під час перемикання стільниць.

Налаштування

Передбачено багато параметрів налаштування стільничного пейджера, доступ до яких можна отримати за допомогою контекстного меню. Наведіть вказівник на віджет пейджера, клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт Параметри пейджера.

Загальне


У розділі «Загальне» ви можете налаштувати такі параметри:

  • Показувати текст: — показувати номер стільниці, назву стільниці або не показувати ніякого тексту.
  • Показувати піктограми: — увімкнути або вимкнути показ піктограм програм на мініатюрах.
  • Вибір поточної стільниці: — встановлює спосіб дій, якщо натиснуто мініатюру поточної активної стільниці:
    • Нічого не робить.
    • Показує стільницю.
    • Показує панель керування.

Потребує покращення

Цей розділ потребує покращення: будь ласка, допоможіть нам в очищенні незрозумілих розділів та виправленні розділів, які позначено шаблоном todo
На цій сторінці варто розмістити декілька знімків вікон. Крім того, потребують удосконалення розділи щодо налаштування.