Системні параметри/Дата і час

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page System Settings/Date & Time and the translation is 100% complete.
Other languages:
Налаштовування загальносистемної дати і часу
Налаштовування загальносистемної дати і часу

За допомогою цього діалогового вікна налаштовування ви можете визначити час і дату системи. Оскільки значення цих параметрів є загально системними, для внесення змін вам доведеться вказати пароль адміністративного користувача (root). Ви можете позначити пункт Встановити дату та час автоматично на вкладці Дата і час і вибрати відкритий сервер часу зі спадного списку Сервер служби часу. Якщо ви це зробите, дата і час у вашій системі встановлюватимуться автоматично. Для такого автоматичного встановлення вам знадобиться з’єднання з інтернетом.

Крім того, ви можете встановити дату і час вручну, достатньо лише зняти позначку з пункту Встановити дату та час автоматично. Після цього ви можете або вибрати дату з календаря або вказати її у полі під панеллю календаря. Встановити час можна натисканням пункту, який ви хочете змінити (години, хвилини, секунди) з наступною зміною значення за допомогою кнопок зі стрілочками або простого введення належного значення.

Налаштовування часового поясу
Налаштовування часового поясу

За допомогою вкладки Часовий пояс ви можете вказати місцевий часовий пояс. Просто виберіть відповідну область зі списку. Ви також можете ввести частину назви області, регіону або коментаря у поле над списком, щоб звузити діапазон вибору у списку.

Додаткові відомості