Системні параметри/Поведінка вікон

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page System Settings/Window Behavior and the translation is 100% complete.
Other languages:

За допомогою сторінки Поведінка вікон ви зможете налаштувати реакцію вікон на отримання фокусу, різноманітних клацань клавішами миші під час пересування та відкриття.

Параметри фокусування
Параметри фокусування

За допомогою вкладки Фокус можна налаштувати поведінку, пов’язану з фокусуванням. Отримання вікном фокуса означає, що вікно стало активним, отже отримуватиме введені вами дані. Зазвичай, для переведення фокусу достатньо клацнути у вікні. За допомогою спадного списку Поведінка ви можете змінити правила отримання фокусу вікнами (наприклад, визначити перехід без клацання). Залежно від інших параметрів, після отримання фокусу вікно може не бути піднято на іншими вікнами. Якщо це так, ви можете позначити пункт Клацання піднімає активне вікно, отже вам достатньо буде клацнути у вікні для переведення його у режим розташування над іншими вікнами.

Параметри смужки заголовка
Параметри смужки заголовка

За допомогою вкладки Заголовок ви можете налаштувати наслідки різноманітних дій з мишею над смужкою заголовка. Так само, за допомогою вкладки Вікно ви можете налаштувати наслідки дій з мишею для вікон, також передбачено пункт призначення дій над вікном до кнопок миші у разі натискання певної клавіші-модифікатора.

Параметри дій
Параметри дій

На вкладці Вікно розташовано пункт параметрів, які стосуються дій у вікні у відповідь на отримання повідомлення про клацання кнопкою миші.

Параметри пересування
Параметри пересування

За допомогою вкладки Пересування можна налаштувати параметри пересування вікна. На вкладці Додатково ви знайдете параметри, що стосуються розташування нових вікон.

Додаткові параметри
Додаткові параметри

На вкладці Додатково ви знайдете параметри, які керують розташуванням нових вікон.

Докладніші відомості

  • Немає