Робота з Контактами Google

This page is a translated version of the page Working with Google Contacts and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎català • ‎dansk • ‎українська
Warning.png
Попередження
Ці настанови є чинними лише для версій kdepim і Korganizer, пізніших за 4.3.7. Ці версії мають значні відмінності від попередніх, тому деякі з настанов можуть бути незастосовними до ранніх версій програм.


Note-box-icon.png
Зауваження
З метою демонстрації ми використаємо у цьому підручнику обліковий запис Google з назвою [email protected]


Як синхронізувати Контакти Google з Kontact

Встановлення програмного інтерфейсу для роботи з даними Google

Для синхронізації даних контактів і календаря Google вам доведеться встановити програмний інтерфейс даних Google Akonadi. Залежно від програми для керування пакунками вашої системи, вам слід віддати відповідну команду.

Щоб встановити відповідні пакунки, відкрийте вікно емулятора термінала і введіть таку команду:

Дистрибутиви на основі DEB: sudo apt-get install akonadi-kde-resource-googledata
Дистрибутиви на основі Fedora: yum install akonadi-googledata

Внаслідок виконання цієї команди буде встановлено пакунок akonadi-kde-resource-googledata та пакунок libgcal0, від якого залежить працездатність цього пакунка.

Note-box-icon.png
Зауваження
У вашому дистрибутиві може не виявитися програм apt-get або yum. У деяких дистрибутивах використовуються власні програми для керування пакунками. Ви можете скористатися такими програмами для керування пакунками для встановлення потрібних вам пакунків.


Warning.png
Попередження
Ці настанови не стосуються сучасних версій Kdepim. У них потрібні програмні компоненти вбудовано автоматично. Щоб перевірити, чи користуєтеся ви версією з вбудованими можливостями, скористайтеся пунктом Системні параметри -> Особиста інформація і подивіться, чи є у списку ресурсів google-contacts (у деяких версіях цей пункт має назву akonadi_gcal_resource4).


Налаштовування інтеграції з Kontact

Після встановлення пакунків, відкрийте сторінку Контакти за допомогою лівої панелі навігації Kontact. Далі, на першій панелі, Адресні книги, клацніть правою кнопкою миші на вільному місці і виберіть пункт Додати адресну книгу. Переконайтеся, що позначено пункт Ресурс контактів Google Akonadi і натисніть кнопку Гаразд.

Буде відкрито контекстне вікно для введення реєстраційних даних вашого облікового запису Google. Введіть ці дані і натисніть кнопку Гаразд. Позначте пункт з написом akonadi_google_resource_0 і натисніть клавішу F5, щоб оновити дані ваших записів контактів.

Анімована демонстрація у форматі GIF

Note-box-icon.png
Зауваження
У цій анімованій демонстрації у форматі GIF відтворено кроки налаштовування синхронізації даних контактів з Google.


Integrating contacts.gif

Тепер дані ваших контактів синхронізовано!


This page was last edited on 2 March 2013, at 16:57. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.