Робота з MyKolab

This page is a translated version of the page Working with MyKolab and the translation is 100% complete.
Other languages:

Робота з MyKolab

Kolab.org є вільним програмним забезпеченням для групової роботи, тісно пов’язаним з KDE. На цій сторінці наведено опис налаштовування облікового запису MyKolab у Kontact, втім, настанови мають працювати і для будь-якого іншого сервера Kolab.

Налаштовування облікового запису Kolab

Щоб додати новий обліковий запис у вашій програмі Kontact, будь ласка, запустіть майстер створення облікових записів з меню Інструменти і виберіть пункт Сервер групової роботи Kolab у полі типу облікового запису. Заповніть поля сторінки Особисті параметри, вказавши у полі Адреса сервера imap.mykolab.com, а у полі версії Kolab значення v3.

Kontact1.png
Kontact2.png
Kontact3.png

Параметри IMAP

Якщо вами було виконано наведені вище настанови щодо використання майстра облікових записів, ваш обліковий запис IMAP мало бути вже налаштовано належним чином. Втім, можете перевірити параметри за вказаними нижче знімками вікон. Щоб зробити це, будь ласка, відкрийте меню Параметри і виберіть у ньому пункт Налаштувати Kontact. Виберіть пункт Пошта, а потім Облікові записи.

Переконайтеся, що у полі сервера IMAP вказано imap.mykolab.com і що використовується порт 143 і шифрування STARTTLS. Також вкажіть повну і основну адресу MyKolab.com і ім’я користувача, наприклад користувач@домен.tld.

Kontact imap 1.png
Kontact imap 2.png

Параметри SMTP

На жаль, після налаштовування облікового запису доведеться змінити параметри SMTP. Відкрийте меню Параметри і виберіть пункт Налаштувати Kontact. Далі, виберіть пункт Пошта -> Облікові записи і перейдіть на вкладку Надсилання. Сервером має бути smtp.mykolab.com, а портом 587, шифруванням має бути TLS. Будь ласка, вкажіть вашу повну і основу адресу MyKolab.com, наприклад користувач@домен.tld. Додаткові налаштування показано на наведених нижче знімках вікон.

Kontact smtp 1.png
Kontact smtp 2.png

This page was last edited on 27 February 2014, at 18:09. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.