Програми/Ігри

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Applications/Games and the translation is 100% complete.

Ігри і забавки

Games/uk
Games/uk

Неперервна робота без розваг робить життя занадто напруженим. Ось чому у KDE передбачено набір ігор, які розважать вас та допоможуть згаяти декілька годин. Зіграйте у карти, уникайте м’ячика-стрибунця або навіть підкоріть цілий світ, все це не полишаючи вашого зручного комп’ютера. Але будьте обережні, ігроманія може стати залежністю.

Інформація

Команда розробки KDEGames створює лише найкращі і найзахопливіші програми-ігри, приділяючи значну частину уваги деталям гри та використанню найсучасніших технологій KDE. Відвідайте сайт команди за адресою http://games.kde.org.


Зауваження: нижче наведено посилання на сторінки програм на сайті KDEGames

Аркади

KBounce

Щоб перейти на наступний рівень, вам слід заповнити 75% ігрового поля, уникаючи м’ячиків-стрибунців.

КДіамант

У цій грі вам слід поміняти місцями два сусідніх діаманти, щоб створити лінію з однакових діамантів, яку буде вилучено з ігрового поля. Вам слід заробити якомога більше очок за обмежений час гри.

Золотошукач

Зберіть все золото на рівні, уникаючи ворогів, які вас переслідуватимуть. Або заманіть їх до пастки і рушайте далі їхніми головами.

Кольорові лінії

Пересуньте кольорові кульки так, щоб вони якомога швидше утворили рядок з п’яти кульок одного кольору і щезли з ігрового поля, перш ніж поле буде заповнено іншими різнокольоровими кульками.

Kolf

Гра у гольф на плоскому полі, у якій можуть брати участь до 10 гравців.

Kollision

Скористайтеся мишею, щоб допомогти синій кульці уникнути зіткнення з червоними кульками. Будьте обережні, оскільки кількість червоних кульок зростатиме, а швидкість збільшуватиметься.

Космічна дуель

Знищіть супутник вашого суперника, керуючи вашим супутником, що обертається навколо сонця. Не наближайтеся до сонця дуже близько, щоб не спалити свого супутника.

Ігри на дошці

Бово

Суперники по черзі малюють позначки на дошці, намагаючись створити рядок з п’яти позначок та заблокувати такий самий рядок суперника.

Морський бій

Гра у морський бій для KDE. Гравці намагаються потопити кораблі суперника, вгадуючи клітинки, де розташовано ці кораблі.

KMahjongg

Вилучіть плитки з купи, складеної на дошці. Для цього вам слід якомога швидше знайти пари для кожної з плиток.

Реверсі

Захопіть позначки вашого опонента і зробіть їх вашими. Щоб виграти, ви маєте контролювати більшу за суперника частину дошки.

Шісен-Шо

Гра, подібна до гри у маджонг, але плитки не лежатимуть одна на одній. Знайдіть для кожної з плиток пару, щоб вилучити з дошки всі плитки.

Чотири-у-рядку

Створіть лінію з чотирьох позначок вашого кольору раніше за суперника.

Карткові ігри

Пасьянс

Спокійна гра у пасьянс. Розкладіть карти у певному порядку за однаковим кольором або за різними кольорами за якомога коротший час.

LsKat (Лейтенант Скат)

Гра у карти для двох гравців, заснована на німецькій грі Скат. Вам слід набрати більше за 60, щоб виграти у раунді гри.

Ігри з кістками

Kiriki

За один раунд цієї гри вам слід отримати якомога більше очок. У вашому розпорядженні буде 5 гральних кісток і можливість виконати три кидки.

Стрибаючий куб

Завоюйте всі поля дошки, займаючи їх власними фішками або завойовуючи фішки суперника. Фішка на зайнятому полі визначатиме очки належності кожного з сусідніх полів, якщо цих очок буде достатньо, поле стане вашим. Остерігайтеся ланцюгових реакцій завоювання!

Логічні ігри

Веселі атоми

Весела і корисна гра, заснована на молекулярній геометрії. Відтворіть форму молекули, пересуваючи її атоми.

Чорна скринька

Гра у виявлення прихованого. Скористайтеся лазерами і позначками, щоб визначити розташування прихованих атомів у скриньці.

Сапер

Розкрийте всі поля, не чіпаючи поля з мінами. Класична гра у сапера.

KNetWalk

Побудуйте мережу, з’єднавши всі термінали з сервером лініями зв’язку, обертаючи елементи на ігровому полі. Обертань має бути якомога менше.

KSquares

Завданням гравців є з’єднання двох сусідніх крапок для утворення квадрата. Гравець, у якого буде більше квадратів, є переможцем.

KSudoku

Заповніть таблицю таким чином, щоб у кожному стовпчику, рядку, а також у кожному квадраті ігрового поля містився лише один екземпляр кожного з символів.

Стратегії

Konquest

Побудуйте міжзоряну імперію, надсилаючи кораблі для підкорення інших планет, зокрема планет вашого суперника.

KsirK

Підкоріть світ за допомогою своїх армій. Атакуйте і підкорюйте сусідні країни та збільшуйте вашу армію. І все це не пошишаючи вашого зручного місця за комп’ютером.

Забавка

Картопляний хлопець

Гра у збирання зображень за допомогою елементів для дітлахів. Перетягніть у поле гри різні елементи зображення і створіть власне зображення.

KTux

KTux — це зберігач екрана «Тукс у космосі». Ця програма не є частиною пакунка з іграми KDE.