digiKam/Відсіювання дублікатів

This page is a translated version of the page Digikam/Duplicates and the translation is 100% complete.
Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎català • ‎dansk • ‎español • ‎italiano • ‎українська

Виявлення дублікатів зображень за допомогою Digikam

Створено на основі допису у блозі Мохамеда Маліка (Mohamed Malik), 14 лютого 2011 року

Автор цього допису бажає відкрити для вас секрети digiKam, роботу з яким він зараз опановує.

У цьому дописі ми познайомимося з тим, як фільтрувати та виявляти дублікати та подібні зображення у вашій бібліотеці. Якщо у вас, подібно до автора цього допису, багато фотографій у базі даних, ця можливість буде для вас дуже корисною. Але щоб скористатися нею, вам спочатку слід виконати певні дії. Якщо ви цього не зробите, у вас нічого не вийде.

Спочатку відкрийте меню Інструменти digikam і виберіть у ньому пункт Заново створити відбитки. Подібно до створення мініатюр, ви можете вибрати один з двох варіантів.


500pc


Виявити нові
у разі вибору цього варіанта програма просто шукатиме у вашій бібліотеці зображення, для яких у неї немає відбитків... швидко.
Заново створити всі
у разі вибору цього варіанта буде виконано повторне створення всіх відбитків зображень у збірці... повільно.

Після створення відбитків виявляти дублікати дуже просто. Натисніть на лівій бічній панелі піктограму з зображенням чарівної палички. У відповідь буде показано панель з трьома вкладками. Ми скористаємося останньою з них, Дублікати. Після переходу на вкладку дублікатів програма відкриє меню, подібне до наведеного на знімку нижче. Вас попросять вкзаати теку для пошуку. Вкажіть цю теку.


Digikam duplicates21 uk.png


Натисніть кнопку пошуку дублікатів.

Програма виконає пошук і покаже вам на лівій панелі зображення, які можуть бути дублікатами. Після позначення зображення у списку буде показано всіх дублікати або подібні зображення. Ось приклад:


Digikam duplicates31 uk.png

This page was last edited on 2 March 2011, at 21:02. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.