digiKam/Відсіювання дублікатів

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Digikam/Duplicates and the translation is 100% complete.
Other languages:

Виявлення дублікатів зображень за допомогою Digikam

Створено на основі допису у блозі Мохамеда Маліка (Mohamed Malik), 14 лютого 2011 року

Автор цього допису бажає відкрити для вас секрети digiKam, роботу з яким він зараз опановує.

У цьому дописі ми познайомимося з тим, як фільтрувати та виявляти дублікати та подібні зображення у вашій бібліотеці. Якщо у вас, подібно до автора цього допису, багато фотографій у базі даних, ця можливість буде для вас дуже корисною. Але щоб скористатися нею, вам спочатку слід виконати певні дії. Якщо ви цього не зробите, у вас нічого не вийде.

Спочатку відкрийте меню Інструменти digikam і виберіть у ньому пункт Заново створити відбитки. Подібно до створення мініатюр, ви можете вибрати один з двох варіантів.


500pc
500pc


Виявити нові
у разі вибору цього варіанта програма просто шукатиме у вашій бібліотеці зображення, для яких у неї немає відбитків... швидко.
Заново створити всі
у разі вибору цього варіанта буде виконано повторне створення всіх відбитків зображень у збірці... повільно.

Після створення відбитків виявляти дублікати дуже просто. Натисніть на лівій бічній панелі піктограму з зображенням чарівної палички. У відповідь буде показано панель з трьома вкладками. Ми скористаємося останньою з них, Дублікати. Після переходу на вкладку дублікатів програма відкриє меню, подібне до наведеного на знімку нижче. Вас попросять вкзаати теку для пошуку. Вкажіть цю теку.Натисніть кнопку пошуку дублікатів.

Програма виконає пошук і покаже вам на лівій панелі зображення, які можуть бути дублікатами. Після позначення зображення у списку буде показано всіх дублікати або подібні зображення. Ось приклад: