Kopete/MSN

This page is a translated version of the page Kopete/MSN and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎dansk • ‎español • ‎italiano • ‎українська


Warning.png
Попередження
Можливо, частина настанов цієї сторінки застаріла. Якщо ви є користувачем Kopete, будь ласка, внесіть зміни до англійського варіанта цієї статті, або оприлюдніть ваші пропозиції за допомогою сторінки обговорення англійського варіанта цієї статті.логотип MSN

Докладніше про протокол MSN можна дізнатися з цієї сторінки.

У KDE 4.3

Щодо надсилання файлів, нічого не змінилося, використовується старий протокол. Для отримання файлів частково реалізовано новий протокол. Отже ви можете отримувати файли від ваших співрозмовників без проблем.

У повноцінній реалізації протоколу має бути передбачено декілька повідомлень, призначених для обміну даними щодо можливостей комп’ютерів і визначення можливості передавання файлів за допомогою безпосереднього з’єднання. Безпосереднє з’єднання у Kopete ще не реалізовано, отже всі передавання файлів виконуються за допомогою сеансів балачки (файл отримується як приховане повідомлення).

Повідомлення у автономному режимі

Працюють.

Нетипові емоційки

Kopete може отримувати нетипові емоційки, надіслані вашими співрозмовниками.

Експортування тем емоційок є планованою до реалізації можливістю, але її мало бути реалізовано у KDE 3.4.

Показ зображень

Програма здатна надсилати і отримувати зображення. Якщо вам здається, що пункт зображення на панелі інструментів занадто малий, ви можете переглянути зображення у повному форматі за допомогою панелі підказки. Щоб бачити збільшене зображення весь час (стиль msn) імпортуйте тему за допомогою вікна налаштувань.

Підтримка веб-камер

Не підтримуються.

Підморгування і підштовхування

Підштовхування реалізовано у KDE 3.5. Підморгування не реалізовано.

Виправлення помилки MSN 715: адреса електронної пошти не пройшла перевірки

Таке повідомлення про помилку буде показано, якщо не вдалося перевірити належність вашої адреси електронної пошти у вашому паспорті .net саме вам. Можливо, ви проігнорували лист електронної пошти, у якому вам було надіслано посилання для перевірки адреси електронної пошти? На жаль, цю помилку не так просто виправити (змусити систему повторно надіслати повідомлення не так вже і просто), але все ж існує спосіб боротьби з подібними неприємностями:

Перший спосіб

Основна стратегія така: при зміні основної адреси електронної пошти паспорта .NET система повторно надсилає повідомлення електронної пошти з проханням підтвердити адресу. Отже, якщо ви зміните основну адресу на якусь іншу, а потім повернете попередню адресу, ви зможете пройти перевірку вашої адреси ще раз.

Але у цього способу є і певні недоліки. Виконання описаних вище дій може призвести до плутанини з вашими записами контактів MSN (хоча автору цих настанов і не довелося зіткнутися з подібними проблемами). Отже вам варто спочатку зробити резервну копію вашого списку контактів. Якщо ви все ж дуже переймаєтеся вашим списком, випишіть адреси паспортів ваших друзів на якомусь листочку.

Ось як змінити вашу основну адресу електронної пошти:

  • Перейдіть на www.passport.net і увійдіть за реєстраціними даними вашого паспорта MSN Messenger.
  • Перейдіть на сторінку Member Services, виберіть пункт Edit my .NET Passport profile
  • Відвідайте посилання, розташоване під вашою адресою електронної пошти (напис "I need to change this").
  • Введіть вашу нову адресу електронної пошти і пароль, натисніть кнопку submit.
  • Зачекайте на листа з підтвердженням.
  • Відвідайте посилання у повідомленні електронної пошти. Натисніть кнопку Continue, а потім кнопку log in.
Note-box-icon.png
Зауваження
Крок з входом є вирішальним: ваша адреса не пройде перевірки, якщо ви не увійдете до системи.


Першого разу (коли ви змінюватимете вашу основну адресу на якусь іншу) вам не потрібно проходити перевірку. Ви можете пропустити два останніх кроки.

Другий спосіб

Можливо, існує ще простіший спосіб. У Microsoft Newsgroups можна знайти таке посилання: messenger, за допомогою якого можна розпочати процедуру перевірки адреси електронної пошти.

Крім того, ви можете перейти на сторінку "Contact Us" і заповнити форму, де передбачено пункт запиту щодо нової перевірки адреси електронної пошти. Ось пряме посилання на цю форму:

http://support.live.com/eform.aspx?productKey=wlid&page=wlsupport_home_options_form_byemail&ct=eformts

Третій спосіб

Ще простішим є наведений нижче спосіб.

Перейдіть на сторінку облікового запису:

https://account.live.com/settingspage.aspx?mkt=en-us

Якщо вашій адресі електронної пошти не вдасться пройти перевірку, у верхній частині сторінки буде повідомлення про те, що адреса не пройшла перевірки і таке посилання:

https://account.live.com/verifysi.aspx?mkt=en-us&rp=settingspage

де буде показано посилання/кнопку з написом "Send me verification email".


This page was last edited on 30 October 2010, at 15:09. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.