Plasma/NetworkMonitor/uk

This page is a translated version of the page Plasma/NetworkMonitor and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎català • ‎dansk • ‎español • ‎italiano • ‎українська

Віджет монітора мережі

Network monitor uk.png Віджет монітора мережі. За допомогою цього віджета ви зможете спостерігати за обміном даними мережею.


Дуже простий віджет призначений для показу обміну даними вашими мережевими з’єднаннями.

Для кожного зі встановлених вами мережевих з’єднань буде показано графік, який оновлюватиметься кожні 2 секунди. Масштаб графіка автоматично змінюватиметься відповідно до найвищого рівня обміну даними протягом циклу (цикл триває декілька хвилин). Тому протягом періодів, коли обмін не здійснюється, на моніторі буде показано найнижчий рівень підтримки з’єднання (обмін даними з маршрутизатором для підтримки з’єднання).

Протягом періоду, коли не відбувається передавання даних, низька активність у мережі формує графік з активністю у 1 або 2 кілобіти на секунду у всьому діапазоні даних.

Низький рівень активності

Якщо відбувається сплеск активності, плазмоїд змінює масштаб графіка так, щоб пік вкладався у графік. Ділянки низької активності при цьому стають дуже близькими до нульового значення на графіку.

Передавання даних: висока активність

За декілька хвилин пік опиниться за межами графіка. Плазмоїд знову змінить масштаб так, щоб низьку активність було показано достатньою мірою. Такий вигляд графіка активності може спонукати когось до думки, що у мережі відбувається щось дивне. Насправді, це не так.

Передбачено певні налаштування. Ви можете змінити перелік інтерфейсів, для яких буде показано дані. У нашому прикладі цими інтерфейсами є дротова мережа ethernet (eth0) і бездротова мережа (wlan0), але графік для бездротової мережі можна вимкнути, якщо ви нею не користуєтеся.


This page was last edited on 24 February 2011, at 23:31. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.