Rekonq/Поширені питання

This page is a translated version of the page Rekonq/FAQs and the translation is 100% complete.
Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎dansk • ‎español • ‎italiano • ‎українська

Відповіді на питання, настанови і підказки щодо rekonq

Як зробити rekonq типовою програмою для перегляду інтернету?

Відкрийте сторінку Системних параметрів -> Типові програми. Натисніть позначку Переглядач інтернету, щоб вказати типовий переглядач інтернету. Накажіть системі відкривати адреси http і https у вказаній програмі і введіть

rekonq %u

у поле команди. Натисніть Застосувати.

Налаштування системи для використання rekonq, як типової програми для перегляду інтернету

Як зробити так, щоб відео flash завантажувалося лише за вимогою?

Натисніть кнопку меню Налаштуваня і виберіть пункт Налаштувати rekonq. Перейдіть на сторінку WebKit і у Параметрах додатків виберіть варіант Завантажувати додатки вручну. Натисніть кнопку Гаразд.

Налаштування rekonq на вимикання автоматичного завантаження додатків

Як зробити так, щоб rekonq виглядав подібно до chrome/chromium?

За допомогою можливості вкладання вікон KWin можна зробити так, щоб rekonq імітував вигляд chromium, тобто, щоб програма відкривала не вкладки, а нові вікна у межах одного вікна. Але при цьому кожне з вікон rekonq аварійно завершуватиме роботу разом з усією програмою: не можна буде зробити так, щоб вікна rekonq могли існувати окремо. Зімітовано буде лише вигляд chromium: ви зможете керувати сторінкою-вікном кожної з відкритих веб-сторінок окремо.

Натисніть кнопку меню налаштування і відкрийте діалогове вікно Налаштувати rekonq. Натисніть пункт сторінки Вкладки. Зніміть позначки з усіх пунктів, щоб вимкнути обробку вкладок у rekonq. Після цього rekonq завжди відкриватиме нові вікна замість вкладок.

Тепер, налаштуємо KWin на автоматичне вкладання всіх вікон rekonq. Відкрийте сторінку Системні параметри -> Поведінка вікон. Позначте пункт Поведінка вікон ліворуч і відкрийте вкладку Додатково. На панелі Компонування вікон, позначте пункт Автоматично групувати подібні вікна. Натисніть кнопку Застосувати.

Тепер rekonq типово відкриватиме нові вікна, які збиратимуться як вкладки у одному вікні.

Налаштування rekonq 0.5.0
Налаштування «Системних параметрів»
Результат

Як увімкнути Adblock?

За типових налаштувань блокування реклами вже має бути увімкнено на основі підписки на список блокування Easylist. Подальше налаштування можна здійснити за допомогою натискання кнопки меню налаштування з вибором пункту Налаштувати rekonq. Перейдіть на сторінку Блокування реклами. На цій сторінці ви можете додати нетипові фільтри за допомогою рядків шаблонів (наприклад, http://www.site.com/ads/*) або формальних виразів, які слід позначати похилими рисками (наприклад, //(ads|dclk)\./).

Натискання кнопки Застосувати призведе до негайного застосування фільтрів блокування реклами.

Автоматичне налаштування блокування реклами у rekonq 0.5.0
Налаштування блокування реклами у rekonq 0.5.0 вручну

У мене є інші питання!

Якщо встановлено пакунок rekonq, ви можете відкрити документ Довідка (просто натисніть F1), щоб дізнатися більше. Ви також можете скористатися підручником, написаним користувачами тут. Задати питання, пов’язані з користуванням програмою можна на форумі KDE.

На веб-сайті rekonq наведено повідомлення про випуски найсвіжіших стабільної та нестабільної гілок програми. Зв’язатися з розробниками можна за допомогою каналу IRC #rekonq або списку листування.

Як взяти участь у розробці?

Вище ми вже про це згадували. Face-smile.png


This page was last edited on 11 September 2010, at 15:42. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.