Завдання та інструменти

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Tasks and Tools and the translation is 59% complete.
Outdated translations are marked like this.


Attention

The following applies to all KDE Wikis not just UserBase


Початкові зауваження

Найважливіше

  • Щоб зробити внесок у розвиток вікі KDE, вам слід зареєструватися. Докладно переваги реєстрації описано на сторінці перших кроків. Там же наведено настанови з реєстрації та входу до системи.
  • Зважайте на те, що ваші внески має бути оприлюднено за умовами подвійного ліцензування. З текстами ліцензій можна ознайомитися після натискання відповідних кнопок на панелі інструментів. Ви маєте погодитися з тим, що ваш внесок буде доступним для всіх, і з тим, що інші люди зможуть використовувати його дані на власних сайтах.
  • Користуйтеся сторінками обговорення для спілкування з іншими користувачами та отримання допомоги. Зазвичай ви зможете отримувати відповіді протягом одного дня.

Відповідність матеріалів

Розміщені матеріали має бути пов’язано з програмним забезпеченням KDE безпосередньо або непрямим чином. На сьогодні, вказані нижче вікі призначено для відповідних тем.

UserBase

UserBase призначено для користувацьких даних будь-якого типу. Приклади:

  • Для нових користувачів — допомога у перших кроках
  • Для звичайних користувачів — вивчення нових можливостей та підказки
  • Для досвідчених користувачів — користуйтеся для цих даних підлеглими сторінками.

Community

Community призначено для розробників та акцентованих на розробниках відомостях та підручниках. Виключенням є документація до програмного коду, яку слід розміщувати у сховищі коду.

TechBase

Зараз перебуває у процесі завершення роботи. Усі корисні дані переносять на Community та до інших документів (див. це повідомлення про ваду, щоб дізнатися більше).

Способи участі

Оновлення даних

Додавання нових сторінок

  • Створення сторінки, способи використання програми, зауваження щодо нових понять та способів роботи.
  • Створення підручника. Вам знадобляться знання з програми, а також певний зв’язок з її розробниками. Ми можемо вам допомогти.

Пам’ятайте!

Під час написання підручника варто дотримуватися певних правил, які зроблять вашу роботу однорідною:
  • Слідкуйте за заголовками рівнів — починати слід завжди з другого рівня (у Mediawiki перший рівень використовується для назви сторінки), тобто слід використовувати ==
  • Використовуйте однорідну систему форматування для назв програм (використовуйте замість Amaroks формат Amarok's).
  • Намагайтеся використовувати зображення лише у форматі PNG (можна використовувати JPEG, але під час створення Docbook вам доведеться перетворити ці зображення на зображення у форматі PNG). Ви можете зекономити час, якщо зробите все правильно від початку .
  • Не використовуйте символи Unicode (не ASCII) у назвах зображень.


Робота з перекладу


Настанови і підказки

Увага

Якщо вміст сторінки є дублікатом або повністю замінено вмістом іншої сторінки, і стару сторінку варто вилучити, будь ласка, позначте сторінку для вилучення, див. сторінку підручника, щоб ознайомитися із процедурою.


Деякі налаштування, які можуть допомогти:

  • На цій же сторінці буде показано меню Налаштування. У розділі Редагування вам варто позначити пункт Показувати попередній перегляд при першому редагуванні — під час редагування ви можете поглянути на початковий варіант для порівняння.
  • Типово дані попереднього перегляду буде показано перед вікном редагування. Якщо ви бажаєте, щоб вікно редагування було згори, зніміть позначку з відповідного пункту на цій же сторінці.