Завдання та інструменти

This page is a translated version of the page Tasks and Tools and the translation is 100% complete.

Початкові зауваження

Найважливіше

 • Щоб зробити внесок у розвиток UserBase, вам слід зареєструватися. Докладно переваги реєстрації описано на сторінці перших кроків. Там же наведено настанови з реєстрації та входу до системи.
 • Зважайте на те, що ваші внески має бути оприлюднено за умовами подвійного ліцензування. З текстами ліцензій можна ознайомитися після натискання відповідних кнопок на панелі інструментів. Ви маєте погодитися з тим, що ваш внесок буде доступним для всіх, і з тим, що інші люди зможуть використовувати його дані на власних сайтах.
Подвійне ліцензування
 • Користуйтеся сторінками обговорення для спілкування з іншими користувачами та отримання допомоги. Зазвичай ви зможете отримувати відповіді протягом одного дня.

Відповідність матеріалів

Розміщені матеріали має бути пов’язано з програмним забезпеченням KDE безпосередньо або непрямим чином. Можливі теми:

Dialog-ok32.png для нових користувачів — перші кроки у середовищі;
Dialog-ok32.png для звичайних користувачів — навчання новим можливостями та корисні підказки;
Dialog-ok32.png для досвідчених користувачів — використовуйте для таких матеріалів допоміжні сторінки.
Edit-delete.png не для розробників — для таких матеріалів слід використовувати Techbase.

Способи участі

Оновлення даних

Додавання нових сторінок

 • Створення сторінки, способи використання програми, зауваження щодо нових понять та способів роботи.
 • Створення підручника. Вам знадобляться знання з програми, а також певний зв’язок з її розробниками. Ми можемо вам допомогти.

Робота з перекладу

Flag-red.png
Пам’ятайте!
Під час написання підручника варто дотримуватися певних правил, які зроблять вашу роботу однорідною:
 • Слідкуйте за заголовками рівнів — починати слід завжди з другого рівня (у Mediawiki перший рівень використовується для назви сторінки), тобто слід використовувати ==
 • Використовуйте однорідну систему форматування для назв програм (використовуйте замість Amaroks формат Amarok's).
 • Намагайтеся використовувати зображення лише у форматі PNG (можна використовувати JPEG, але під час створення Docbook вам доведеться перетворити ці зображення на зображення у форматі PNG). Ви можете зекономити час, якщо зробите все правильно від початку Smiley.png.
 • Не використовуйте символи Unicode (не ASCII) у назвах зображень.


Настанови і підказки

Warning.png
Увага
Якщо вміст сторінки повністю замінено вмістом іншої сторінки і стару сторінку варто вилучити, будь ласка, додайте цю сторінку до списку сторінок для вилучення, щоб сторінку належним чином було вилучено адміністратором.


Деякі налаштування, які можуть допомогти:

 • На цій же сторінці буде показано меню Налаштування. У розділі Редагування вам варто позначити пункт Показувати попередній перегляд при першому редагуванні — під час редагування ви можете поглянути на початковий варіант для порівняння.
 • Типово дані попереднього перегляду буде показано перед вікном редагування. Якщо ви бажаєте, щоб вікно редагування було згори, зніміть позначку з відповідного пункту на цій же сторінці.

This page was last edited on 15 February 2021, at 14:20. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.