Kubuntu/Участь у розробці

From KDE UserBase Wiki
Revision as of 12:55, 28 May 2019 by Yurchor (talk | contribs) (Created page with "Найпростішим способом участі у спільноті '''Kubuntu''' є поширення '''Kubuntu'''. Рекомендуйте '''Kubuntu''', пок...")
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)


Other languages:

Участь у розробці

Спільнота Kubuntu складається з окремих осіб та команд, які працюють над пакуванням програмного забезпечення, його тестуванням, пошуком причин вад та просуванням Kubuntu з метою розширення кола користувачів. Усе програмне забезпечення, художні роботи та уся документація створюються, тестуються, використовуються та відкрито обговорюються людьми з усього світу, які беруть участь у спільноті вільного програмного забезпечення завдяки інтернету. Ми будемо раді, якщо ви допоможете зробити Kubuntu зручнішою для вас.

Поширення інформації

Найпростішим способом участі у спільноті Kubuntu є поширення Kubuntu. Рекомендуйте Kubuntu, показуйте, як отримати і встановити систему, і обговорюйте можливості та якість вільного програмного забезпечення із іншими користувачами. Чим ширшою буде наша спільнота, тим потужнішою і стійкішою буде основа дистрибутива.

Надання та отримання підтримки

Надання користувачам підтримки є чудовим способом віддячити спільноті розробників дистрибутива, оскільки така підтримка не потребує якихось надзвичайних навичок або універсальних знань щодо Linux або Kubuntu. Насправді, ви самі здобудете корисні знання, якщо розширять ваш світогляд та навчать вас корисного. Підтримка може бути шляхом до вивчення інших вмінь — від визначення причин вад до пакування, — і, ймовірно, навіть до програмування. Крім того, дуже приємно виправити проблеми людини, яка може перебувати на іншому кінці світу!

Ви можете надавати підтримку і отримувати її за допомогою каналів IRC, списку листування користувачів Kubuntu або форуму Kubuntu чи форуму Ubuntu, а також форуму KDE.

Участь у списках листування

Щоб розпочати користування списками листування, будь ласка, підпишіться на них. Підписування надасть вам змогу надсилати повідомлення безпосередньо, без попереднього схвалення модератором, а також надасть змогу отримувати повідомлення від інших користувачів, які підписалися на список листування.

Перш ніж надсилати повідомлення, перевірте, чи не піднімалося відповідне питання раніше. Для пошуку у архівах скористайтеся Google.

Користувачі Kubuntu

Розробка Kubuntu

Документація Kubuntu

Канали IRC Kubuntu

 #kubuntu            Офіційний канал підтрмки Kubuntu

Скористатися #kubuntu у інтернеті можна тут: #kubuntu

 #kubuntu-offtopic   Для нетематичного спілкування із вашими друзями-користувачами Kubuntu
 #kubuntu-devel      Канал, на якому можна поспілкуватися із розробниками

Звітування щодо вад

Створення якісних повідомлень щодо вад є важливим у забезпеченні якості Kubuntu. Щоб дізнатися більше про створення повідомлень щодо вад і написання корисних звітів, ознайомтеся зі сторінкою щодо звітування про вади.

Щоб дізнатися більше про типові відповіді, які ви можете отримати від розробників KDE, ознайомтеся зі сторінкою списку відповідей на повідомлення про вади.

Місцеві команди

Якщо хочете зустрітися із іншими користувачами Kubuntu у вашій місцевості, пошукайте місцеву спільноту користувачів Ubuntu (скорочено LoCo) і долучіться до неї.

Пакування і розробка

Відомості щодо створення пакунків та допомоги у розробці Kubuntu.

Переклад

Kubuntu запрошує до роботи перекладачів з усього світу. Переклад Kubuntu допоможе почуватися зручніше у системі тим, хто надає перевагу користуванню рідною мовою. Список основних перекладів наведено на сторінці перекладу Kubuntu.

Тестування

Бути тестувальником Kubuntu — значить користуватися найсвіжішим програмним забезпеченням, тестувати образи ISO з метою переконатися, що система з них встановлюється належним чином, та тестувати пакунки, щоб підтвердити, що вади у них виправлено. Якщо хочете допомогти у тестуванні Kubuntu, ознайомтеся зі сторінкою тестувальників Kubuntu.

Участь

Знайшли себе у нашій спільноті? Чому б не отримати формальне членство в Ubuntu! Просто ознайомтеся із інформацією за цим посиланням!

Повернутися до домашньої сторінки Kubuntu