This page is a translated version of the page KPilot and the translation is 100% complete.

Other languages:
English • ‎dansk • ‎français • ‎українська • ‎中文(中国大陆)‎ • ‎中文(台灣)‎ • ‎日本語
Головне вікно KPilot
KPilot призначено для синхронізації даних між вашим персональним комп’ютером та кишеньковим пристроєм однієї з багатьох моделей.


Kde4-button.png

Можливості

KPilot є замінником комп’ютерного програмного забезпечення Palm від PalmSource Inc.. За допомогою цієї програми ваш кишеньковий пристрій під керуванням PalmOS (наприклад, Palm Zire 31) зможе обмінюватися даними з комп’ютером під керуванням KDE. KPilot не може замінити Palm Desktop повністю. Він просто поєднує декілька чудових програм KDE 4.x, зокрема Kontact, у пакунок, який може виконувати всі функції Palm Desktop та багато інших функцій.

ЧаПи, підказки і настанови

Загальні поради і відомості можна знайти домашній сторінці проекту. Оскільки немає ніяких гарантій щодо того, що KPilot працюватиме з будь-яким кишеньковим пристроєм, розробники підтримують список моделей, які гарантовано працюють з програмою.

На сторінці відповідей на питання ви знайдете відповіді на питання щодо проблем з’єднання пристроїв та проблем синхронізації. Тут також наведено декілька відповідей на технічні питання.

У січні 2010 року було оголошено про припинення розробки KPilot, оскільки у розробників вже немає пристроїв Palm, а самі пристрої фактично зникли з продажу. Якщо хтось зацікавиться у поновленні розробки, він може зв’язатися з розробниками Kontact.


This page was last edited on 6 November 2018, at 05:50. Content is available under Creative Commons License SA 4.0 unless otherwise noted.