Kontact

From KDE UserBase Wiki
This page is a translated version of the page Kontact and the translation is 100% complete.


Kontact — загальний інструмент керування особистими даними у KDE, але ним можна скористатися і у інших середовищах. У Kontact передбачено роботу з електронною поштою, адресними книгами, календарями, завданнями, подачами новин тощо.

Комплекс програм Kontact є потужним комплексом для роботи з особистими даними у KDE, за допомогою якого можна працювати з електронною поштою, розкладом, записами контактів та іншими особистими даними у одному вікні. Комплекс програм надасть вам змогу керувати вашим обміном даними простіше, швидше впорядковувати вашу роботу та працювати тісніше у колективі, що може збільшити продуктивність та ефективність у досягненні результатів.

Компоненти

У Kontact передбачено підтримку різноманітних серверів групової роботи. Використання цих серверів надає змогу групам користувачів мати спільні теки електронної пошти, списки завдань, календарі, загальні адресні книги та список зустрічей.

Kontact складається з сервера Kontact та графічних програм, які з ним з’єднуються. Для отримання нових даних, зокрема записів контактів та новин, і об’єднання їх з вже створеним набором даних передбачено особливі «агенти» (наприклад агент facebook). Через простоту інфраструктури дуже легко створити нові агенти.

Kontact складається з таких компонентів:

  • Akregator — програми для читання подач новин
  • KAddressBook — програми для керування вашими записами контактів
  • KMail — клієнта електронної пошти
  • KNotes — програми для запису нотаток безпосередньо на стільниці
  • KOrganizer — вашого електронного журналу, календаря і розкладу
  • Резюме — панелі резюме даних Kontact
  • KJots — нотатника для впорядкування ваших ідей

Де дістати довідкову інформацію?

Ви також можете скористатися документацією з Kontact.
Форум спільноти KDE розташовано тут.

У комплексу програм є власний список листування

Для отримання термінової довідки ви можете скористатися каналом IRC на Libera Chat

Для користувачів і розробників Kontact — #kontact

Отримання

Пакунки Kontact є частиною усіх основних дистрибутивів Linux, їх можна встановити з архівів з кодом, невдовзі можна буде скористатися версією пакунків Flatpak. Давні версії були сумісні з Windows, і зараз команда Kontact із задоволенням прийняла б допомогу у поліпшенні підтримки Windows. Докладніше про отримання і встановлення програм можна дізнатися зі сторінки отримання пакунків Kontact.

Настанови зі встановлення

Якщо ви хочете встановити Kontact, ознайомтеся із підручником щодо встановлення програмного забезпечення KDE.


Докладніші відомості