KPilot

From KDE UserBase Wiki
Revision as of 05:50, 6 November 2018 by FuzzyBot (talk | contribs) (Updating to match new version of source page)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Головне вікно KPilot
KPilot призначено для синхронізації даних між вашим персональним комп’ютером та кишеньковим пристроєм однієї з багатьох моделей.


Можливості

KPilot є замінником комп’ютерного програмного забезпечення Palm від PalmSource Inc.. За допомогою цієї програми ваш кишеньковий пристрій під керуванням PalmOS (наприклад, Palm Zire 31) зможе обмінюватися даними з комп’ютером під керуванням KDE. KPilot не може замінити Palm Desktop повністю. Він просто поєднує декілька чудових програм KDE 4.x, зокрема Kontact, у пакунок, який може виконувати всі функції Palm Desktop та багато інших функцій.

ЧаПи, підказки і настанови

Загальні поради і відомості можна знайти домашній сторінці проекту. Оскільки немає ніяких гарантій щодо того, що KPilot працюватиме з будь-яким кишеньковим пристроєм, розробники підтримують список моделей, які гарантовано працюють з програмою.

На сторінці відповідей на питання ви знайдете відповіді на питання щодо проблем з’єднання пристроїв та проблем синхронізації. Тут також наведено декілька відповідей на технічні питання.

У січні 2010 року було оголошено про припинення розробки KPilot, оскільки у розробників вже немає пристроїв Palm, а самі пристрої фактично зникли з продажу. Якщо хтось зацікавиться у поновленні розробки, він може зв’язатися з розробниками Kontact.